Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5 Встановлення меморіальної дошки на честь героїчно загиблого ладижинця Сергія Майбороди відтермінували

Встановлення меморіальної дошки на честь героїчно загиблого ладижинця Сергія Майбороди відтермінували

Українці шанують пам’ять своїх героїв. Ніколи не згасне в наших серцях біль втрат та щира вдячність Героям, що грудьми стали проти ворога, на захист України, віддавши найдорожче – своє життя.

11 серпня 2014 року Ладижин поніс непоправну втрату – на 26 році життя захищаючи територіальну цілісність та незалежність України, героїчно загинув вірний побратим та сміливий воїн Сергій Майборода.

На честь героїчного земляка, громада Ладижина вирішила виготовити меморіальну дошку та встановити її у ладижинській ЗОШ № 2, де свого часу навчався Сергій.
Рішення про відкриття пам’ятного знаку на честь Сергія Майбороди депутати ухвалили 30 вересня 2014 року під час чергової 35 сесії Ладижинської міської ради.

Але, пам’ятний знак і досі не встановлений. Чому так? – про це вирішив дізнатися відомий в місті активіст, майданівець Микола Пасічник, піднявши це питання на позачерговій 37 сесії Ладижинської міської ради, яка відбулася 5 січня цього року.

- Минуло 4 місяці, а меморіальну дошку досі не встановлено, - зазначив пан Микола. Адже це не лише ми пам’ятаємо Сергія. На його героїчному прикладі ми виховуємо школярів не тільки другої школи, а й усього Ладижина.

Відповідь на запитання надав заступник міського голови Олександр Ткачук.

- Влада Ладижина надала рішення, виділила гроші, замовила дошку, - сказав Олександр Ткачук. - Наразі дошка майже готова, але зовсім нещодавно в мене відбулася розмова з директором школи – Лідією Сергіївною Курочкою, і вона просила передати депутатам ось що: мама Сергія працює в другій школі і коли вона дізналася, що дошка має бути в цій школі, ситуація була абсолютно патова і неординарна.
- Лідія Сергіївна вважає, що потрібен певний час аби мама Сергія могла більш спокійно сприймати архітектурну споруду, яку мають встановити у цій школі. Тому час іде, рана буде трішечки гоїтися і тоді ми знову повернемося до цього питання.


Депутати та міський голова Валерій Коломєйцев підтримали міркування пана Ткачука, погодившись, що у даній ситуації у першу чергу ми маємо поважати біль та почуття рідних та близьких Сергія Майбороди, які втратили найдорожче.

- Я шкоду про те, що ми спочатку приймаємо рішення а потім дізнаємося про маму та її позицію, - зауважив Валерій Коломєйцев.

3721_img_0543.jpg (99.2 Kb)1417_img_0547.jpg (114.96 Kb)2865_img_0544.jpg (73.02 Kb)
9 січень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 681 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль