Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5 Встановлення меморіальної дошки на честь героїчно загиблого ладижинця Сергія Майбороди відтермінували

Встановлення меморіальної дошки на честь героїчно загиблого ладижинця Сергія Майбороди відтермінували

Українці шанують пам’ять своїх героїв. Ніколи не згасне в наших серцях біль втрат та щира вдячність Героям, що грудьми стали проти ворога, на захист України, віддавши найдорожче – своє життя.

11 серпня 2014 року Ладижин поніс непоправну втрату – на 26 році життя захищаючи територіальну цілісність та незалежність України, героїчно загинув вірний побратим та сміливий воїн Сергій Майборода.

На честь героїчного земляка, громада Ладижина вирішила виготовити меморіальну дошку та встановити її у ладижинській ЗОШ № 2, де свого часу навчався Сергій.
Рішення про відкриття пам’ятного знаку на честь Сергія Майбороди депутати ухвалили 30 вересня 2014 року під час чергової 35 сесії Ладижинської міської ради.

Але, пам’ятний знак і досі не встановлений. Чому так? – про це вирішив дізнатися відомий в місті активіст, майданівець Микола Пасічник, піднявши це питання на позачерговій 37 сесії Ладижинської міської ради, яка відбулася 5 січня цього року.

- Минуло 4 місяці, а меморіальну дошку досі не встановлено, - зазначив пан Микола. Адже це не лише ми пам’ятаємо Сергія. На його героїчному прикладі ми виховуємо школярів не тільки другої школи, а й усього Ладижина.

Відповідь на запитання надав заступник міського голови Олександр Ткачук.

- Влада Ладижина надала рішення, виділила гроші, замовила дошку, - сказав Олександр Ткачук. - Наразі дошка майже готова, але зовсім нещодавно в мене відбулася розмова з директором школи – Лідією Сергіївною Курочкою, і вона просила передати депутатам ось що: мама Сергія працює в другій школі і коли вона дізналася, що дошка має бути в цій школі, ситуація була абсолютно патова і неординарна.
- Лідія Сергіївна вважає, що потрібен певний час аби мама Сергія могла більш спокійно сприймати архітектурну споруду, яку мають встановити у цій школі. Тому час іде, рана буде трішечки гоїтися і тоді ми знову повернемося до цього питання.


Депутати та міський голова Валерій Коломєйцев підтримали міркування пана Ткачука, погодившись, що у даній ситуації у першу чергу ми маємо поважати біль та почуття рідних та близьких Сергія Майбороди, які втратили найдорожче.

- Я шкоду про те, що ми спочатку приймаємо рішення а потім дізнаємося про маму та її позицію, - зауважив Валерій Коломєйцев.

3721_img_0543.jpg (99.2 Kb)1417_img_0547.jpg (114.96 Kb)2865_img_0544.jpg (73.02 Kb)
9 січень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 692 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль