Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Всі бійці 32-го блокпосту вийшли з оточення

Всі бійці 32-го блокпосту вийшли з оточення

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4250_hqdefault.jpgСьогодні воїнів з 32-го блокопста, які два тижні знаходились в оточенні на трасі Бахмутка в зоні АТО евакуювали.

Інформацію про це повідомив блоггер Yurko sViy.

Він відмітив: "Ура. БП 32 вывели. Все уже в безопасности. Спасибо кто поддерживал. Слава Героям!"

Цю ж інформацію підтвердила журналістка Анастасія Станко в соціальній мережі "Твіттер".

"Все, кто были на 32-м вышли с боеприпасами и с тяжелой техникой. Уже прошли 31-й блокпост", - відмітила вона.

Нагадаємо, 14 жовтня бойовики ЛНР напали на 31-й і 32-й блокпости Національної гвардії в районі Бахмутівка. Було підбито українські БТР і БМ. Після запеклих боїв сили АТО опинилися в оточенні. Днями в РНБО повідомили про підготовку до деблокування блокпоста № 32.

Читайте також: Читайте також: Ладижинські бійці потрапили в оточення в Бахмутці
28 жовтня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 632 Коментарів: 1
Написав: petruxa 29.10.2014 - 21:54
Ха! Бо їх випустили. Ладижинським "бійцям" не хватило розуму не лізти туди, але хватило щоб домовитись і вийти живими з оточення. Деякі диились там і перейшли на правильний бік і стати бійцями національно-визвольного руху ЛНР!

В Луганской Народной Республике ополченцы вчера вечером в знак доброй воли выпустили из окружения около 150 украинских военных около населённого пункта Смелое. Об этом ИА Новороссия сообщил источник в армии ЛНР.

У окружённых украинских военных закончились запасы продовольствия и воды. Многие из солдат нуждались в медицинской помощи. Представители вооружённых сил Новороссии не раз предлагали украинским военным выйти из окружения, взяв с собой только личное оружие. Украинские военные отказывались, опасаясь расправы над собой со стороны карательных батальонов.

Как сообщил собеседник ИА Новороссия, вчера окружённым украинским военным был поставлен ультиматум.

«Либо они до полуночи покидают свои позиции, либо мы больше разговаривать с ними не будем и за свои действия не отвечаем», — сказал представитель армии ЛНР.

После этого в районе 22-00 часов украинские военные покинули свои позиции. На месте осталось шесть БТРов, которые перешли на вооружение бойцов ЛНР.

Напомним, 32 блок-пост украинской армии несколько недель находился в окружении. Попытки украинских военных прорваться к своим окружённым подразделениям успешно отбивались армией ЛНР.

В настоящее время ополчение производит сбор трофеев и фильтрацию тех украинских солдат с 32-го блокпоста, которые отказались возвращаться на Украину и пожелали выйти на территорию ополчения, боясь уголовного преследования.
...Часть солдат выразила желание перейти на сторону Армии Новороссии.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль