Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Всі бійці 32-го блокпосту вийшли з оточення

Всі бійці 32-го блокпосту вийшли з оточення

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4250_hqdefault.jpgСьогодні воїнів з 32-го блокопста, які два тижні знаходились в оточенні на трасі Бахмутка в зоні АТО евакуювали.

Інформацію про це повідомив блоггер Yurko sViy.

Він відмітив: "Ура. БП 32 вывели. Все уже в безопасности. Спасибо кто поддерживал. Слава Героям!"

Цю ж інформацію підтвердила журналістка Анастасія Станко в соціальній мережі "Твіттер".

"Все, кто были на 32-м вышли с боеприпасами и с тяжелой техникой. Уже прошли 31-й блокпост", - відмітила вона.

Нагадаємо, 14 жовтня бойовики ЛНР напали на 31-й і 32-й блокпости Національної гвардії в районі Бахмутівка. Було підбито українські БТР і БМ. Після запеклих боїв сили АТО опинилися в оточенні. Днями в РНБО повідомили про підготовку до деблокування блокпоста № 32.

Читайте також: Читайте також: Ладижинські бійці потрапили в оточення в Бахмутці
28 жовтня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 643 Коментарів: 1
Написав: petruxa 29.10.2014 - 21:54
Ха! Бо їх випустили. Ладижинським "бійцям" не хватило розуму не лізти туди, але хватило щоб домовитись і вийти живими з оточення. Деякі диились там і перейшли на правильний бік і стати бійцями національно-визвольного руху ЛНР!

В Луганской Народной Республике ополченцы вчера вечером в знак доброй воли выпустили из окружения около 150 украинских военных около населённого пункта Смелое. Об этом ИА Новороссия сообщил источник в армии ЛНР.

У окружённых украинских военных закончились запасы продовольствия и воды. Многие из солдат нуждались в медицинской помощи. Представители вооружённых сил Новороссии не раз предлагали украинским военным выйти из окружения, взяв с собой только личное оружие. Украинские военные отказывались, опасаясь расправы над собой со стороны карательных батальонов.

Как сообщил собеседник ИА Новороссия, вчера окружённым украинским военным был поставлен ультиматум.

«Либо они до полуночи покидают свои позиции, либо мы больше разговаривать с ними не будем и за свои действия не отвечаем», — сказал представитель армии ЛНР.

После этого в районе 22-00 часов украинские военные покинули свои позиции. На месте осталось шесть БТРов, которые перешли на вооружение бойцов ЛНР.

Напомним, 32 блок-пост украинской армии несколько недель находился в окружении. Попытки украинских военных прорваться к своим окружённым подразделениям успешно отбивались армией ЛНР.

В настоящее время ополчение производит сбор трофеев и фильтрацию тех украинских солдат с 32-го блокпоста, которые отказались возвращаться на Украину и пожелали выйти на территорию ополчения, боясь уголовного преследования.
...Часть солдат выразила желание перейти на сторону Армии Новороссии.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль