Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Волонтерський рух в Ладижині вчергове намагаються взяти під контроль?

Волонтерський рух в Ладижині вчергове намагаються взяти під контроль?

В Ладижині на розгляд найближчої сесії міської ради буде подана пропозиція про створення в місті координаційного центру волонтерської діяльності для допомоги бійцям АТО. Про це, у офіційному листі, «Народну самооборону» міста Ладижина повідомила голова ГО «Мирослава» Олена Пясецька. Зокрема, увійти до складу майбутнього координаційного центру запрошують двох волонтерів від самооборони. У зв’язку з тим, що в офіційному листі - зверненні не було вказано зворотної адреси, «Народна самооборона» вирішила надати відповідь через засоби масової інформації.


Днями до штабу «Народної самооборони» міста Ладижина із офіційним листом звернулася голова ГО «Мирослава» Олена Пясецька.

Як з’ясувалось, в Ладижині на найближчій сесії міської ради розглядатиметься питання створення у місті координаційного центру волонтерської діяльності для допомоги бійцям АТО, який, ймовірно, Олена Пясецька планує очолити.

У своєму листі Пясецька запрошує народну самооборону до співпраці та пропонує двом представникам від самооборони увійти до складу майбутнього координаційного центру.

«ГО «Мирослава» була подана пропозиція на затвердження сесією міської ради м. Ладижин координаційного центру волонтерської діяльності для допомоги бійцям АТО. В координаційний центр будуть входити представники ГО міста а також депутати міської ради і бажаючі допомагати волонтерському руху.
Тому ми звертаємося до Вас з пропозицією про співпрацю з координаційним центром і вхід до нього двох представників «Самооборони» міста Ладижин. Просимо надати відповідь про можливу співпрацю до 25 червня для вирішення організаційних питань»,
- йдеться у листі.

Оскільки в офіційному листі - зверненні не було вказано зворотної адреси, куди надати відповідь, «Народна самооборона» вирішила висвітлити свою позицію через засоби масової інформації.

Зокрема, самооборонівці наголошують, що вони завжди позитивно ставилися до співпраці з іншими громадськими організаціями з метою допомоги учасникам АТО. Але, у зв’язку із ситуацією дискредитації своєї діяльності керівництвом ГО «Мирослава», виникає низка питань. Сьогодні, в Ладижині багато громадських об’єднань відмовляються від співпраці з представниками даної організації. Тому залишається незрозумілим – хто саме буде входити до новостворенного координаційного центру? Ще одне важливе питання - чи формат даної співпраці не буде порушувати статути громадських організацій та волонтерських спілок?

Тому, щоб уникнути незрозумілостей, та питань, що залишаються відкритими, «Народна самооборона» міста Ладижина просить провести за 5 – 7 діб до вище вказаної дати сесії міської ради – загальні збори Всіх Громадських організацій міста, бажаючих долучитись до координаційного центру. Щоб зрозуміти з ким і як, в подальшому, доведеться співпрацювати, і винести на них остаточне рішення.

Нагадаємо, у березні місяці, голова ГО «Мирослава» закинула самооборонівцям звинувачення у недоцільному використанні зібраних благодійних коштів.

Відкрита відповідь «Народної самооборони» міста Ладижина на лист-звернення від ГО «Мирослава»


1. У зв’язку з тим, що в офіційному листі - зверненні не було вказано зворотної адреси, куди надати відповідь, було вирішено через засоби масової інформації висвітлити нашу позицію.

2. Коли використовується офіційна позиція чи звернення, то назва учасника - вказується повною та правильною – не «ГО Самооборона», а Громадське формування з охорони громадського порядку у м.Ладижин «Народна Самооборона». Чи, можливо, малась на увазі якась інша організація?

3. Позиція ГФ «Народна Самооборона» залишається чіткою та незмінною. Ми позитивно ставимось до співпраці з метою допомоги учасникам АТО та їх родинам. Ми тісно співпрацюємо з волонтерськими організаціями як Вінниччини так і України, вцілому. Робота чітко налагоджена і має позитивні результати. За весь час своєї діяльності ( а це більше року), ГФ «Народна Самооборона» м.Ладижина довела свою спроможність в даній проблемі: допомогою моральною та матеріальною, виїздами в зону дислокації військ та безпосередньо до лінії зіткнення, виконанням замовлень та доставкою іменних посилок, допомогою родинам наших захисників. Наш Волонтерський Відділ, навіть на короткий відрізок часу, не «припиняв тимчасово діяльність». Даними вчинками ГФ «Народна Самооборона», заслужила довіру та повагу серед громадян не тільки міста Ладижин.

4. Створення координаційного центру – цікава пропозиція. Але є низка питань. Зокрема, хто окрім ГФ «Народна Самооборона» м. Ладижин та ГО «Мирослава», буде входити до даного об’єднання? У зв’язку із ситуацією дискредитації своєї діяльності керівництвом ГО «Мирослава», багато волонтерів та громадських об’єднань відмовляються від співпраці з представниками даної організації. Напередодні отримання офіційного листа, з ГФ «Народна Самооборона», мав зустріч - Смажелюк Василь Дмитрович (який позиціонує себе, як незалежний волонтер). Він чітко дав зрозуміти, вказавши прізвища волонтерів, що погодились на співпрацю під керівництвом майбутнього координаційного центру. Але, як виявилось, вказані особи відмовляються від такого об’єднання з ГО «Мирослава», по причині вище названої ситуації.

Вважаємо, що доцільніше, напередодні затвердження на сесії Міської Ради координаційного центру, провести збори бажаючих долучитись до даної дії, щоб почути ВСІ думки і пропозиції, окрім того, побачити хто буде входити в об’єднання та розробити «дорожню карту» співпраці. Можливості та способи допомоги у всіх різні. Ще одне питання - чи формат даної співпраці не буде порушувати статути громадських організацій та волонтерських спілок? Дивно буде виглядати й те, що можливо, координаційний центр буде діяти тільки для двох громадських організацій. Та і подальша робота координаційного центру – чітко не визначена, особливо - керівництво зі сторони депутатів Міської Ради (чи рішення проблем буде у формі обговорення, чи остаточне слово залишатиметься за адміністрацією міста Ладижин)?

5. Приємно, що є мета та ціль допомогти в перемозі над ворогом.

Отже, ГФ «Народна Самооборона» згодна на співпрацю з усіма Громадськими Організаціями нашого міста. Щоб уникнути незрозумілостей, та питань, що залишаються відкритими, просимо провести за 5 – 7 діб до вище вказаної дати сесії Міської Ради – загальні збори Всіх Громадських організацій міста, бажаючих долучитись до координаційного центру. Щоб зрозуміти з ким і як, в подальшому, доведеться співпрацювати, і винести на них остаточне рішення.

Дякуємо за розуміння і чекаємо запрошення на зустрічі.
Слава Україні!
16.06.2015 року.

Штаб ГФ «Народна Самооборона» м. Ладижин9869_img_20150616_093907.jpg (386.71 Kb)6261_img_20150616_101835.jpg (151.58 Kb)

16 червня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 686 Коментарів: 2
aleksandr
Написав: aleksandr 16.06.2015 - 20:05
Рудий , напевне "посоветовал"...КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР...
Написав: vladlena 17.06.2015 - 07:59
Кого Пясецьку до влади? Аферистів вистачає і так!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль