Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5 Волонтер Василь Смажелюк припинив свою волонтерську діяльність

Волонтер Василь Смажелюк припинив свою волонтерську діяльність

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3171_v1.jpg

Ладижинський волонтер Василь Смажелюк повідомив про те, що наразі припиняє свою волонтерську діяльність. Про це повідомляє газета «Нове місто».

Пан Василь подякував усім людям з якими співпрацював:

- Насамперед, хочу подякувати всім небайдужим людям, які допомагали у моїй волонтерській діяльності.

Також В.Смажелюк пояснив, чому припиняє свою волонтерську діяльність:

- На жаль, від незалежних від мене обставин, зокрема, через параліч роботи ГО «Мирослава», з якою останнім часом відбувалася плідна співпраця, я змушений заявити про тимчасове призупинення волонтерської діяльності. Наразі я не буду займатися збором продуктів та інших передач. Прошу вибачення у всіх рідних та близьких бійців за те, що не зможу доставляти необхідні речі бійцям у зону проведення АТО.

Слова жалю з приводу такого рішення волонтера висловив міський голова Ладижина, адже вважає що пан Василь високовідповідальний та справжній патріот України.

- Шкодую, що Василь Смажелюк прийняв так рішення. Той час, коли ми мали співпрацю, показав, що пан Василь дуже порядна та енергійна людина. Можу зазначити, що він високовідповідальрний та справжній патріот України, - зазначив міський голова.

Варто відзначити, що Василь Смажелюк розпочинав волонтерську діяльність перебуваючи у лавах Громадського формування «Народна самооборона» міста Ладижина. У листопаді 2014 року, пан Василь виявив бажання вити зі складу «Народної самооборони» і почав працювати самостійно. Коли, навесні цього року, в Ладижині було створено ГО «Жіночий комітет мобілізованих «Мирослава» Василь Смажелюк почав співпрацювати із цією організацією.

Нагадаємо, ГО «Мирослава» відзначила початок своєї роботи гучним скандалом із «Народною самообороною» міста Ладижина. Зокрема, слова критики на адресу самооборони під час тієї зустрічі лунали і із вуст пана Василя, який закидав самообороні звинувачення у тому, що останні не узгоджують із ним маршрути поїздок до зони АТО.

Наразі члени «Мирослави» масово пишуть заяви про вихід із організації. Можна висловити припущення, що це пов’язано із тим, що По факту підробки документів ГО “Мирослава» відкрито кримінальне провадження.

Читайте також:

Керівництву жіночого комітету мобілізованих «Мирослава» висловили недовіру

Засновники громадської організації "Мирослава" вирішили її ліквідувати

Скандал навколо ГО "Мирослава". Ще одна відкрита заява про вихід з організації
7 травня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 700 Коментарів: 3
Написав: nina 7.05.2015 - 12:09
В Ладижині багато "справжніх патриотів", але міській голова замітив лише одного.
Написав: ирина 12.05.2015 - 15:11
Справжній патріот НІКОЛИ не зупиниться на пів дороги...
Написав: Vetal 14.05.2015 - 08:14
2015/05/14 c 9.00 до 16.00 водофильтровальный цех прекратит подачу воды. Запасайтесь.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль