Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5 Волонтер Василь Смажелюк припинив свою волонтерську діяльність

Волонтер Василь Смажелюк припинив свою волонтерську діяльність

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3171_v1.jpg

Ладижинський волонтер Василь Смажелюк повідомив про те, що наразі припиняє свою волонтерську діяльність. Про це повідомляє газета «Нове місто».

Пан Василь подякував усім людям з якими співпрацював:

- Насамперед, хочу подякувати всім небайдужим людям, які допомагали у моїй волонтерській діяльності.

Також В.Смажелюк пояснив, чому припиняє свою волонтерську діяльність:

- На жаль, від незалежних від мене обставин, зокрема, через параліч роботи ГО «Мирослава», з якою останнім часом відбувалася плідна співпраця, я змушений заявити про тимчасове призупинення волонтерської діяльності. Наразі я не буду займатися збором продуктів та інших передач. Прошу вибачення у всіх рідних та близьких бійців за те, що не зможу доставляти необхідні речі бійцям у зону проведення АТО.

Слова жалю з приводу такого рішення волонтера висловив міський голова Ладижина, адже вважає що пан Василь високовідповідальний та справжній патріот України.

- Шкодую, що Василь Смажелюк прийняв так рішення. Той час, коли ми мали співпрацю, показав, що пан Василь дуже порядна та енергійна людина. Можу зазначити, що він високовідповідальрний та справжній патріот України, - зазначив міський голова.

Варто відзначити, що Василь Смажелюк розпочинав волонтерську діяльність перебуваючи у лавах Громадського формування «Народна самооборона» міста Ладижина. У листопаді 2014 року, пан Василь виявив бажання вити зі складу «Народної самооборони» і почав працювати самостійно. Коли, навесні цього року, в Ладижині було створено ГО «Жіночий комітет мобілізованих «Мирослава» Василь Смажелюк почав співпрацювати із цією організацією.

Нагадаємо, ГО «Мирослава» відзначила початок своєї роботи гучним скандалом із «Народною самообороною» міста Ладижина. Зокрема, слова критики на адресу самооборони під час тієї зустрічі лунали і із вуст пана Василя, який закидав самообороні звинувачення у тому, що останні не узгоджують із ним маршрути поїздок до зони АТО.

Наразі члени «Мирослави» масово пишуть заяви про вихід із організації. Можна висловити припущення, що це пов’язано із тим, що По факту підробки документів ГО “Мирослава» відкрито кримінальне провадження.

Читайте також:

Керівництву жіночого комітету мобілізованих «Мирослава» висловили недовіру

Засновники громадської організації "Мирослава" вирішили її ліквідувати

Скандал навколо ГО "Мирослава". Ще одна відкрита заява про вихід з організації
7 травня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 671 Коментарів: 3
Написав: nina 7.05.2015 - 12:09
В Ладижині багато "справжніх патриотів", але міській голова замітив лише одного.
Написав: ирина 12.05.2015 - 15:11
Справжній патріот НІКОЛИ не зупиниться на пів дороги...
Написав: Vetal 14.05.2015 - 08:14
2015/05/14 c 9.00 до 16.00 водофильтровальный цех прекратит подачу воды. Запасайтесь.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль