Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Власники приватних будинковолодінь зможуть замовити в комунгоспі особистий контейнер для сміття

Власники приватних будинковолодінь зможуть замовити в комунгоспі особистий контейнер для сміття

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/kont.jpgВ Ладижині продовжується робота щодо укладення договорів на вивезення сміття з мешканцями приватного сектору. На сьогодні ще не уклали таких договорів власники трохи більше 200 сотень дворів. Термін складених приписів минув, а тмоу власників таких дворів будуть штрафувати.

Про це повідомляє комунальне видання газета «Нове місто».

Комунальники також пропонують вихід для тих, хто не може скористатись послугами автомобіля, який їздить один раз на тиждень вдень. З цією метою у комунгоспі можна замовити контейнер для сміття, який поставлять біля дворів і комунальники будуть його забирати в час, коли власники будуть відсутні на роботі.

Ладижинці, які мають бажання вивезти великогабаритне сміття,- будівельні відходи, наприклад, мають попередньо зателефонувати за телефоном: 6-89-00 та отримати відповідну квитанцію. Вартість складування та захоронення одного метра кубічного відходів складає 13,82 гривні.
29 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1052 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль