Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5 Влада Ладижина проводить міські заходи для галочки?

Влада Ладижина проводить міські заходи для галочки?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7242_uchasniki_zustrichi_z_cikavistyu_sluhayut_rozpovid_psihologiv.jpg

11 грудня до Ладижина завітала вінницька волонтерська група психологічної допомоги солдатським сім’ям «Збережи душу».
Зустріч була організована міським центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді спільно із відділом у справах сім’ї та молоді в рамках проведення міських заходів щорічної акції « 16 днів проти насильства».

Координатор волонтерської групи Людмила Євсеєва та психолог Бухарова Ірина приїхали до нашого міста щоб зустрітися з членами родин ладижинських мобілізованих хлопців.
Адже, рідні, близькі яких воюють, також потребують моральної підтримки. Іноді їм набагато важче справлятися зі стресом ніж самим військовим.

Психологи-волонтери підготували насичену програму, матеріали про посттравматичний стресовий розлад, його симптоми та можливі наслідки такого стану.
Присутні мали змогу отримати цікаві рекомендації, ознайомитися з життєвими прикладами та практичними вправами, а також отримати кваліфіковані відповіді на виникаючі запитання.

На жаль, людей на зустріч прийшло небагато – не більше 15 чоловік, з яких більше половини – держслужбовці. Хоча, насправді, в Ладижині мобілізовано близько 70 осіб. Невже ніхто з дружин мобілізованих хлопців не виявив бажання прийти? Або місцева влада провела цей захід лише для галочки?

Прикро, що волонтери подолали такий путь, щоб провести бесіду для ладижинських держслужбовців, а не надавати кваліфіковану допомогу тим, хто її дійсно потребує.
14 грудня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 497 Коментарів: 3
Написав: Wanch 14.12.2014 - 21:52
А що, від балаканини волонтерів матерям буде
гарантовано, що їхні сини прийдуть до дому живими?
І що можуть двієчники-психологи розказати?
Я не раз слухав по телебаченню їхні дуже розумні
настанови.
Хай би вони полічили псих у наших чиновників при владі.
Щоб ті зупинили вбивство братів-українців.
Нехай би депутати очолили разом із своїми чадами
батальйони смерті і самі захищали свої мілліони,
а не слали в бій селян, грозячи їм тюрмою за непослух.
У нас же війни немає, значить, не повинно бути мобілізації. Чи не так???
Он в Донецьку матері з голоду помирають на вулиці,
а кліка самозванців - жиріє і тим, хто залишився без
рук, і без ніг люди самі по копійці збирають на ліки,
а Держава, яку захищали тепер уже героїв викреслила
як непотріб.
Люди уже не вірять ніяким психологам і другим брехунам,
що їм задурманюють голови, тому і не йдуть.
Для чого їм дивитися на жирні морди?
Написав: piatkovskiy 14.12.2014 - 22:25
Психологи нужны на фронте. Солдатам на передовой, раненым, пережившему кошмар войны мирному населению, а они здесь прохлаждаются!
Написав: nina 15.12.2014 - 08:08
Wanch, ви пишите дуже правильні і патриотичні коменти і мене дуже дивує, коли Ви, чи хтось під Вашим ніком підтримує бредови висловлювання. І коли людина називає чиїсь мало відомі призвіща від яких майже нічого не залежить, то це і є палата № 6. Вони себе впізнають в моїх коментах.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль