Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Влада Ладижина порушувала Закон України "Про місцеве самоврядування" протягом 12 років?

Влада Ладижина порушувала Закон України "Про місцеве самоврядування" протягом 12 років?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7363_img_0996.jpg

Упродовж останніх 12 років у Ладижині діяв затверджений міською владою порядок організації та проведення зборів, мітингів, маніфестацій і демонстрацій, спортивних, видовищних та інших масових заходів у місті, що суперечив Конституції та Закону України "Про місцеве самоврядування".
Про це йдеться у рішенні прокуратури Вінницької області від 30 жовтня 2014 року №07/1-827-14.
Відповідний документ опублікував експерт Інформаційного центру "Майдан моніторинг" Олександр Северин, що займається моніторингом свободи мирних зібрань в Україні. Зазначену інформацію розмістив Олександр Гринченко на інформаційно-розважальному порталі Інформаційна Вінниччина у Facebook
Як стверджує Олександр Северин, згідно рішення Ладижинської міської ради від 28 жовтня 2002 року, порядком організації та проведення зборів, мітингів, маніфестацій і демонстрацій, спортивних, видовищних та інших масових заходів у місті встановлені строки сповіщення про мирні зібрання терміном - 10 днів.
Дане рішення суперечить висновку Конституційного Суду України №4-рп/2001, яке каже, що «визначення конкретних строків завчасного сповіщення з урахуванням особливостей форм мирних зібрань, їх масовості, місця, часу проведення, тощо є предметом законодавчого регулювання».
У цьому зв'язку Олександр Северин звернуся до обласної прокуратури щодо незаконності затвердженого Ладижинською міською радою рішення, «яке обмежує свободу мирних зібрань».
Прокуратурою Вінницької області після проведення перевірки встановлено, що зазначені рішення Ладижинської міської ради суперечать статті №39 Конституції України та ст. №38 Закону України "Про місцеве самоврядування".
Як повідомляється, для усунення відповідних порушень 24 жовтня прокуратурою міста до Ладижинської міської ради винесено подання, яке перебуває на розгляді.
Нагадаємо, відповідно до ст. 39 Конституції, ст.11 Конвенції з захисту прав людини і основоположних свобод, ст. 21 Міжнародного пакту про громадянські та політичні права обмеження на реалізацію цього права можливі лише якщо: вони встановлені судом; відповідно до закону; з певною шляхетною метою, визначеною законом; ці обмеження мають бути необхідними у демократичному суспільстві.
Як стверджує експерт Інформаційного центру "Майдан моніторинг", єдиною умовою можливості безперешкодно провести мирне зібрання є обов'язок завчасного повідомлення про це органів місцевого самоврядування чи органів виконавчої влади. Однак, на сьогодні строк такого повідомлення законом не визначено через відсутність спеціального закону про мирні зібрання взагалі.
Варто зазначити, що моніторинг було здійснено за підтримки програмної ініціативи "Демократична практика" Міжнародного фонду "Відродження".

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0679_103597_700820209995689_6534116183345580325_n.jpg
13 листопада 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 540 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль