Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада, Топ-5 Влада Ладижина не в змозі укомплектувати штат міської лікарні

Влада Ладижина не в змозі укомплектувати штат міської лікарні

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5940_img_0272.jpg

Вже декілька років поспіль у Ладижинському ТМО немає лікаря-отоларинголога. Через відсутність цього спеціаліста у міській лікарні, ладижинці змушені звертатися за медичною допомогою в інші лікарні, наприклад Гайсина або Тростянця, а це зайвий час та гроші.

Багато кому з містян відомо, що у червні 2014 року до Ладижина приїхав отоларинголог із Коростеня разом зі своєю дружиною – неонатологом. Керівник переробного комплексу дав родині лікарів двокімнатну квартиру у новому 9-поверховому будинку, але новий лікар не забажав жити у квартирі, що має службовий статус. І за тиждень посада ЛОРа знову стала вакантною.

Тож, допоки місто обласного значення буде мати дефіцит лікарів і що робить влада аби потрібні фахівці від медицини з’явилися у Ладижинському ТМО?
Це важливе та болюче для ладижинців питання одна з депутаток Ладижинської міської ради поставила перед міським головою Валерієм Коломєйцевим під час засідання останньої у 2014 році сесії, дорікнувши меру що місцева влада не створює фахівцям від медицини відповідні умови, щоб вони приїздили у Ладижин працювати.

Натомість міський голова порадив депутатці перед тим, як видавати себе за борця за інтереси людей, спочатку докорінно вивчити суть проблеми, якої на його думку в місті немає:

- Виступаю категорично проти того, щоб депутат, не знаючи суті проблеми, робив подібні заяви, «малюючись» на тій проблемі, якої у місті немає. Прошу депутатку, яка вирішила озвучити тему житла для лікарів на сесії, перед тим, як видавати себе за борця за інтереси людей і піднімати будь-яку проблему, спочатку підійти до відповідних фахівців і взяти у них консультацію. У цьому конкретному випадку, якщо б вона запитала у головного лікаря ЛТМО Д.Альчука про житло для отоларинголога, то мала б інформацію, що квартиру цьому лікарю запропонували, але він від неї відмовився.

Користуючись нагодою Коломєйцев наголосив, що відповідальність за формування штату Ладижинської міської лікарні, у першу чергу, лежить на головному лікареві лікувального закладу Дмитрові Альчуку.
12 січень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 693 Коментарів: 2
Написав: lomov 12.01.2015 - 13:17
Навіщо задавати питання людині, яка уже давно не володіє ситуацією, а займає крісло виключнео як "весільний генерал". Відповідь завжди буде одинакова:"Ви не знаєте про що говорити; ви брешити; ви малюєтися; ви не праві і т.д."
Написав: Vetal 12.01.2015 - 20:24
Привіт усім! Від Сутик Віталія!
Кирилицию зарееструватись складно, тільки латиницею з цифровим паролем.

На рахуноктого що:"
Багато кому з містян відомо, що у червні 2014 року до Ладижина приїхав отоларинголог із Коростеня разом зі своєю дружиною – неонатологом"

Получаеться що коли це знає мер та головний лікар то це вже - багато кому відомо. Все це дурня.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль