Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада, Топ-5 Влада Ладижина не в змозі укомплектувати штат міської лікарні

Влада Ладижина не в змозі укомплектувати штат міської лікарні

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5940_img_0272.jpg

Вже декілька років поспіль у Ладижинському ТМО немає лікаря-отоларинголога. Через відсутність цього спеціаліста у міській лікарні, ладижинці змушені звертатися за медичною допомогою в інші лікарні, наприклад Гайсина або Тростянця, а це зайвий час та гроші.

Багато кому з містян відомо, що у червні 2014 року до Ладижина приїхав отоларинголог із Коростеня разом зі своєю дружиною – неонатологом. Керівник переробного комплексу дав родині лікарів двокімнатну квартиру у новому 9-поверховому будинку, але новий лікар не забажав жити у квартирі, що має службовий статус. І за тиждень посада ЛОРа знову стала вакантною.

Тож, допоки місто обласного значення буде мати дефіцит лікарів і що робить влада аби потрібні фахівці від медицини з’явилися у Ладижинському ТМО?
Це важливе та болюче для ладижинців питання одна з депутаток Ладижинської міської ради поставила перед міським головою Валерієм Коломєйцевим під час засідання останньої у 2014 році сесії, дорікнувши меру що місцева влада не створює фахівцям від медицини відповідні умови, щоб вони приїздили у Ладижин працювати.

Натомість міський голова порадив депутатці перед тим, як видавати себе за борця за інтереси людей, спочатку докорінно вивчити суть проблеми, якої на його думку в місті немає:

- Виступаю категорично проти того, щоб депутат, не знаючи суті проблеми, робив подібні заяви, «малюючись» на тій проблемі, якої у місті немає. Прошу депутатку, яка вирішила озвучити тему житла для лікарів на сесії, перед тим, як видавати себе за борця за інтереси людей і піднімати будь-яку проблему, спочатку підійти до відповідних фахівців і взяти у них консультацію. У цьому конкретному випадку, якщо б вона запитала у головного лікаря ЛТМО Д.Альчука про житло для отоларинголога, то мала б інформацію, що квартиру цьому лікарю запропонували, але він від неї відмовився.

Користуючись нагодою Коломєйцев наголосив, що відповідальність за формування штату Ладижинської міської лікарні, у першу чергу, лежить на головному лікареві лікувального закладу Дмитрові Альчуку.
12 січень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 703 Коментарів: 2
Написав: lomov 12.01.2015 - 13:17
Навіщо задавати питання людині, яка уже давно не володіє ситуацією, а займає крісло виключнео як "весільний генерал". Відповідь завжди буде одинакова:"Ви не знаєте про що говорити; ви брешити; ви малюєтися; ви не праві і т.д."
Написав: Vetal 12.01.2015 - 20:24
Привіт усім! Від Сутик Віталія!
Кирилицию зарееструватись складно, тільки латиницею з цифровим паролем.

На рахуноктого що:"
Багато кому з містян відомо, що у червні 2014 року до Ладижина приїхав отоларинголог із Коростеня разом зі своєю дружиною – неонатологом"

Получаеться що коли це знає мер та головний лікар то це вже - багато кому відомо. Все це дурня.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль