Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Вінницький сепаратист Здрилюк став «Героєм Новоросії»

Вінницький сепаратист Здрилюк став «Героєм Новоросії»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5358_6666.jpg

Нещодавно в одному з російських Інтернет-магазинів, які спеціалізуються на продажу військово-патріотичної атрибутики, з’явилася серія сувенірних магнітиків «Герої Новоросії», пише "ВінницяОк".

З-поміж інших одіозних сепаратистів виділяється вінничанин Сергій Здрилюк – під псевдо «Абвер» він став відомим ще минулої весни як помічник ватажка горлівських бандитів Ігора Бєзлєра – «Бєса».

Коштує сувенір 49 російських рублів. Багато це чи мало? Для порівняння: на тому ж сайті зірку «Героя ДНР» можна придбати за 899 російських рублів. Але, скільки б не коштували подібні цяцьки, справжня ціна таких «героїв» є зрозумілою для всіх вінничан: 30 срібняків.
24 лютий 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 655 Коментарів: 1
Написав: Basyuk 10.03.2015 - 12:05
upupupupup Молодец! И таких много!!up

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль