Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка Вінницькі медики запасаються «Таміфлю»

Вінницькі медики запасаються «Таміфлю»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8808_medium-14525317255-.jpg

Вінниччина отримала другу додаткову партію противірусного препарату "Таміфлю"


Вінницька область отримала другу додаткову партію противірусного препарату "Таміфлю". Про це повідомила директор департаменту охорони здоров'я ОДА Людмила Грабович, пише УНН-Центр

"Таміфлю" область отримувала три рази. Першу партію у 50 коробок по 10 таблеток - за державним розподілом залишків, які були в Україні з 2009 року. Просили додатково, адже подавали заявку на 350 коробок, а нам знову виділили 50. На минулому тижні отримали ще додаткову партію - теж 50 коробок "Таміфлю" і до 100 коробок "Реленза". Це порошковий препарат, який має профілактичну дію. Все це розподілено відповідно до потреби по лікувальних закладах краю в залежності від того, які залишки були в наявності. Крім того, на початку січня, коли був пік захворюваності на грип, ми збирали працівників аптечної мережі і просили за можливості знайти "Таміфлю". Фармацевти допомогли, і лікувальні заклади, маючи позабюджетні кошти, ще тоді придбали самі цей препарат. Звичайно, цього препарату, який єдиний діє проти штамів вірусу грипу А і В, не достатньо, але "Таміфлю" немає по всій Україні", - зазначила Людмила Грабович.

Водночас, за словами посадовця, наближається друга хвиля захворюваності на грип та інші інфекції.

"Готуємося до другої хвилі епідемії, можливо, це буде грип, але вона точно буде не такою масштабною, як перша. Можливо, активізується швейцарський грип (Н3N2). Головний інфекціоніст області Лариса Мороз з’ясовує із Інститутом грипу, наскільки небезпечний цей штам вірусу грипу, і як з ним боротися. Точно будуть ротовірусні й інші вірусні інфекції, які для дітей стануть випробуванням. Адже будь-які ротовірусні інфекції супроводжуються високою температурою в перші дві доби", - зауважила Л.Грабович.
12 лютий 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 353 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль