Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка, Культура Вінницькі чиновники обстежили туристичні маршрути

Вінницькі чиновники обстежили туристичні маршрути

На Вінниччині продовжується обстеження туристичних маршрутів

Вінницькі чиновники обстежили потенційно привабливі туристичні об’єкти області для туристів з Республіки Польща члени робочої групи відвідали палац родини фон Мекків і музей П. І. Чайковського і смт. Браїлів Жмеринського району, Свято-Троїцький жіночий монастир смт.Браїлів Жмеринського району, Лядовський скельний монастир с. Лядова Могилів-Подільського району.

Члени робочої групи, до якої увійшли представники Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації, управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації, громадські діячі та представник КП «Подільського туристично-інформаційного центру», мали можливість відвідати музей П. Чайковського, який знаходиться в палацовій споруді родини фон Мекків, заснований при Браїлівському ПТУ-6 у 1979 році. Музейна колекція нараховує майже 2 000 експонатів.

Привертає увагу відвідувачів «кімната-ліхтарик» - в минулому робочий кабінет Н. фон Мекк і П. Чайковського, експозиція якого розповідає про життя і творчість генія музики. Щороку музей відвідує понад 5 000 осіб. Експозиція присвячена перебуванню П.Чайковського у Браїлові. Видатний композитор вперше прибув сюди 17 червня 1878 р., уподобав це місце і приїздив ще чотири рази впродовж двох наступних років. Тут він написав і присвятив Браїлову п’єси для скрипки та фортепіано «Воспоминание о дорогомместе», створив романси (найвідоміші - «Средь шумного бала», «То былораннеювесной», «Серенада Дон Жуана»), закінчив оперу «Орлеанскаядева».

В інтер'єрі залу розміщені особисті речі Надії Філаретівни (меблі, музичні інструменти, письмове приладдя тощо), передані до фондів музею її нащадками. У вітринах виставлені оригінали музичних видань ХІХ ст.
Також члени робочої групи відвідали Свято-Троїцький жіночий монастир 1767-1778р.р., побудований коштом Ф. Потоцького як монастир католицького ордену тринітаріїв у вигляді цегляної тринавної базиліки з двоярусною дзвіницею. Інтер’єр розписав у 1787 р. віденський художник Й.Прагтль (розписи не збереглися). Після 1830 р., коли монастир став православним, розписи у стінних нішах виконав Є. Осмоловський. Келії монастиря двоповерхові, цегляні. У ХІХ ст. була зведена брама зі службовими приміщеннями. У монастирі є свої шановані ікони - Браїлівської Почаївської Божої Матері, БраїлівськоїЧенстоховської Божої Матері, Божої Матері Троєручиці, написані на Афоні на початку ХІХ ст. На поклоніння іконам сюди йдуть численні прочани.

Ще один туристичнийоб’єкт, який відвідали члени робочої група, -цеоколиці с. Лядова, - належать до унікальних природних об’єктів Середнього Подністров’я. Село розташоване біля великого каньйону Дністра на лівому березі річки Лядови, з усіх боків оточене крутими схилами, на яких виходами крейди утворені стіни з печерами, стовпами, окремими скелями.

Однак Лядова відома перш за все тим, що тут зберігся один з найдавніших православних монастирів - скельний, заснований в ХІ ст., який отримав поетичну назву «Подільський Афон». Він розташований на скельній терасі 90-метрової гори над Дністром. Ансамбль складається з трьох печерних храмів: Усікновення Глави Іоанна Предтечі, Святої Параскеви П’ятниці та Святого Антонія Печерського.У 1848 р. до церкви Іоанна Предтечі добудовано дзвіницю (зруйнована 1938 р., нині відбудовується). На території монастиря є могили ченців ХVІІІ–ХІХ ст., а також лікувальні джерела. За легендами та народними переказами, тут зупинявся на шляху з Афону до Києва преподобний Антоній Печерський. За результатами поїздки робочою групою обстежені об’єкти будуть запропоновані для включення до туристичного маршруту Вінниця – смт. Браїлів – с. Лядова.

Джерело: http://www.vin.gov.ua/web/vinoda.nsf/web_alldocs/Doc%D0%94%D0%95%D0%9F%D0%86AC2KKZ

8447_01_wonder_04.jpg (56.55 Kb)4201_brailov_0008.jpg (63.87 Kb)5458_lr00738.jpg (106.77 Kb)
21 липня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 415 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль