Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Вінницька область готова прийняти переселенців

Вінницька область готова прийняти переселенців

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0940_pepe.jpg

Сьогодні питання переселенців стоїть досить гостро. Люди щоденно прибувають з окупованих територій. Більшість змушені приїжджати туди, де у них немає ні рідних, ні знайомих. Завдяки добрим людям переселенців забезпечують речами першої необхідності, інформує сайт Vsemisto.info.
Ситуація на сході з кожним днем погіршується, тому звідти прибуває все більше біженців. Також люди прибувають і з тимчасово окупованого Криму. Більшість громадян не мають змоги придбати чи орендувати житло. Вони звертаються в спеціальні пункти, де реєструються і отримують статус біженця. Саме за допомогою цих пунктів вони мають можливість отримати матеріальну допомогу: теплі речі, їжу і тимчасове житло. У волонтерському русі беруть участь деякі готелі, гуртожитки і санаторії. На жаль, складно вмістити всіх переселенців відразу. Але, все ж, наша область має можливість забезпечити людей дахом і їжею.
На даний момент є наступна кількість вільних місць у Вінницькій області:
Квартири - 16
Гуртожиток - 26
Будинки садибні - 167
ІНШЕ - 91
Всього місць: - 300 (житло від держави).
Такі показники на сьогоднішній день. З питань отримання тимчасового житла звертайтеся в управління міграційної служби або на урядову гарячу лінію 0 800 507 309. Також там порадять, де працює склад, на якому є теплі речі, постільна білизна, посуд і їжа. Все це можна отримати з довідкою, яка свідчить про те, що людина має статус біженця. Такі склади регулярно поповнюються речами від благодійників.
Всі бажаючі запропонувати свою допомогу можуть звернути до відповідної установи.
Тільки об'єднавшись можна впоратися з ситуацією. У єдності – сила!
26 листопада 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 500 Коментарів: 2
Написав: pasa28 26.11.2014 - 11:43
головне щоб ці люди які приїджають з Луганської та Донецької області були за Україну!!! А то деякі екземпляри приїджають до нас та ще й починають агітувати за лугандон
Написав: La-la-La-la 27.11.2014 - 12:33
pasa28, конкретней про тех которые приезжают и агитируют за лугандон. Где живут и ходят, сколько их и с кем из местных контактируют?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль