Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Вінницька область готова прийняти переселенців

Вінницька область готова прийняти переселенців

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0940_pepe.jpg

Сьогодні питання переселенців стоїть досить гостро. Люди щоденно прибувають з окупованих територій. Більшість змушені приїжджати туди, де у них немає ні рідних, ні знайомих. Завдяки добрим людям переселенців забезпечують речами першої необхідності, інформує сайт Vsemisto.info.
Ситуація на сході з кожним днем погіршується, тому звідти прибуває все більше біженців. Також люди прибувають і з тимчасово окупованого Криму. Більшість громадян не мають змоги придбати чи орендувати житло. Вони звертаються в спеціальні пункти, де реєструються і отримують статус біженця. Саме за допомогою цих пунктів вони мають можливість отримати матеріальну допомогу: теплі речі, їжу і тимчасове житло. У волонтерському русі беруть участь деякі готелі, гуртожитки і санаторії. На жаль, складно вмістити всіх переселенців відразу. Але, все ж, наша область має можливість забезпечити людей дахом і їжею.
На даний момент є наступна кількість вільних місць у Вінницькій області:
Квартири - 16
Гуртожиток - 26
Будинки садибні - 167
ІНШЕ - 91
Всього місць: - 300 (житло від держави).
Такі показники на сьогоднішній день. З питань отримання тимчасового житла звертайтеся в управління міграційної служби або на урядову гарячу лінію 0 800 507 309. Також там порадять, де працює склад, на якому є теплі речі, постільна білизна, посуд і їжа. Все це можна отримати з довідкою, яка свідчить про те, що людина має статус біженця. Такі склади регулярно поповнюються речами від благодійників.
Всі бажаючі запропонувати свою допомогу можуть звернути до відповідної установи.
Тільки об'єднавшись можна впоратися з ситуацією. У єдності – сила!
26 листопада 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 550 Коментарів: 2
Написав: pasa28 26.11.2014 - 11:43
головне щоб ці люди які приїджають з Луганської та Донецької області були за Україну!!! А то деякі екземпляри приїджають до нас та ще й починають агітувати за лугандон
Написав: La-la-La-la 27.11.2014 - 12:33
pasa28, конкретней про тех которые приезжают и агитируют за лугандон. Где живут и ходят, сколько их и с кем из местных контактируют?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль