Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Вінницька область готова прийняти переселенців

Вінницька область готова прийняти переселенців

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0940_pepe.jpg

Сьогодні питання переселенців стоїть досить гостро. Люди щоденно прибувають з окупованих територій. Більшість змушені приїжджати туди, де у них немає ні рідних, ні знайомих. Завдяки добрим людям переселенців забезпечують речами першої необхідності, інформує сайт Vsemisto.info.
Ситуація на сході з кожним днем погіршується, тому звідти прибуває все більше біженців. Також люди прибувають і з тимчасово окупованого Криму. Більшість громадян не мають змоги придбати чи орендувати житло. Вони звертаються в спеціальні пункти, де реєструються і отримують статус біженця. Саме за допомогою цих пунктів вони мають можливість отримати матеріальну допомогу: теплі речі, їжу і тимчасове житло. У волонтерському русі беруть участь деякі готелі, гуртожитки і санаторії. На жаль, складно вмістити всіх переселенців відразу. Але, все ж, наша область має можливість забезпечити людей дахом і їжею.
На даний момент є наступна кількість вільних місць у Вінницькій області:
Квартири - 16
Гуртожиток - 26
Будинки садибні - 167
ІНШЕ - 91
Всього місць: - 300 (житло від держави).
Такі показники на сьогоднішній день. З питань отримання тимчасового житла звертайтеся в управління міграційної служби або на урядову гарячу лінію 0 800 507 309. Також там порадять, де працює склад, на якому є теплі речі, постільна білизна, посуд і їжа. Все це можна отримати з довідкою, яка свідчить про те, що людина має статус біженця. Такі склади регулярно поповнюються речами від благодійників.
Всі бажаючі запропонувати свою допомогу можуть звернути до відповідної установи.
Тільки об'єднавшись можна впоратися з ситуацією. У єдності – сила!
26 листопада 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 561 Коментарів: 2
Написав: pasa28 26.11.2014 - 11:43
головне щоб ці люди які приїджають з Луганської та Донецької області були за Україну!!! А то деякі екземпляри приїджають до нас та ще й починають агітувати за лугандон
Написав: La-la-La-la 27.11.2014 - 12:33
pasa28, конкретней про тех которые приезжают и агитируют за лугандон. Где живут и ходят, сколько их и с кем из местных контактируют?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль