Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада Виконком Ладижина затвердив основні завдання підтримки заходів мобілізаційної підготовки на 2016 рік

Виконком Ладижина затвердив основні завдання підтримки заходів мобілізаційної підготовки на 2016 рік

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8730_verhovnaya_rada_zapretila_pokaz_na_ukraine_kinofilmov_o_vooruzhennih_silah_rf.jpg

Про підсумки стану мобілізаційної підготовки, військового обліку і бронювання на території м. Ладижина в 2015 році та основні завдання на 2016 рік.Виконавчий комітет Ладижинської міської ради своїм рішенням від 28 грудня 2015 року за підсумками перевірки у 2015 році визнав стан мобілізаційної підготовки в місті задовільненим. Про це йдеться на офіційному сайті міськради.

Також, з метою поліпшення стану мобілізаційної підготовки, військового обліку і бронювання на території міста в 2016 році, якісного виконання покладених чинним законодавством завдань та не допущення зриву виконання даних заходів на території міста Ладижин вирішено:

Довести до відома всіх керівників підприємств, організацій установ:

1.Про необхідність призначення відповідальних працівників (осіб які їх заміняють) по обліку та бронюванню з узгодженням цих осіб з Тростянецьким ОРВК.Накази (розпорядження) по підприємству (організації, установі) щодо призначення відповідального працівника (особи що його замінює) направляти до Тростянецького ОРВК

2.Затвердити по підпорядкованості, попередньо погоджену з військовим комісаріатом інструкцію відповідального працівника по військовому обліку і бронюванню.

3.Уточнити (в разі необхідності перепрацювати) необхідну документацію по військовому обліку і бронюванню та документацію бази мобілізаційного розгортання, яка була визначена методичним посібником комісаріату

4.Не менше одного разу на рік проводити звірку особистих карток П-2 (п-2дс) з обліковими картками військового комісаріату, згідно з графіком

5.Щомісячно до 5 числа подавати в Тростянецький ОРК зміни в облікових даних військовозобовязаних та призовників.

6. Стежити за виконанням і військовозобов'язаними правил військового обліку.

7.В семиденний термін повідомляти військовий комісаріат про прийняття на роботу (навчання) і звільнення з роботи (навчання) військовозобов’язаних і призовників.

8. На вимогу військового комісаріату сповіщати військовозобов’язаних і призовників про їх виклик у військовий комісаріат та забезпечувати їх своєчасне прибуття за цим викликом.

Довести до відома начальника Ладижинського ВП Бершадського ВПГУНП у Вінницькій області підполковнику Бойко С.О. про необхідність:

1. Проводити розшук, затримання і доставку до Тростянецького ОРВК громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку.

2. Направляти в двотижневий строк у військовий комісаріат відомості про випадки виявлення громадян, які не перебувають на військовому обліку, а також відомості про осіб, які отримали громадянство України і повинні бути поставлені на військовий облік.

3. В семиденний строк повідомляти Тростнецький ОРВК про призовників, щодо яких ведеться дізнання або попереднє (досудове) слідство.

4. Здійснювати реєстрацію за місцем проживання військовозобов’язаних та призовників лише у разі наявності в їх військово-облікових документах відміток військового комісаріату про взяття на військовий облік або зняття з нього.

Довести до відома. Голову Ладижинського міського суду Патраманському І.О. про необхідність:


1. В семиденний строк повідомляти Тростянецький ОРВК про призовників та військовозобов'язаних, кримінальні справи яких розглядаються Ладижинським міським судом, а також про вироки стосовно військовозобов’язаних і призовників, що набрали законної сили.

2. Надсилати в військовий комісаріат військові квитки військовозобов’язаних, засуджених до позбавлення волі, в тому числі умовно із відстрочкою виконання вироку.

Довести до відома начальнику Ладижинського міського відділення РАГС Куці С.В.про необхідність:

1.В семиденний строк повідомляти військовий комісаріат про зміну військовозобов’язаними і призовниками прізвища, імені та по-батькові, одруження (розлучення), реєстрацію смерті військовозобов’язаного або призовника та вилучення військово-облікових документів, пільгових посвідчень, а також інші дані.

Довести до відома керівників підприємств, організацій та установ задіяних в забезпеченні мобілізації людських і транспортних ресурсів на території Ладижинської міської ради, про необхідність в термін до 30.12.15 уточнити (в разі необхідності перепрацювати) відповідні накази з урахуванням основних покладених завдань та всіх визначених заходів. Копії наказів подати до військового комісаріату.

Контроль за виконання даного рішення покладено на першого заступника міського голови П.Д. Анущенка.

27 січень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 491 Коментарів: 1
Написав: Uliya 29.01.2016 - 07:43
Захищати Україну це честь! Захищати Порошенка і його прислужників- злочин і безчестя.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль