Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада Виконком Ладижина затвердив основні завдання підтримки заходів мобілізаційної підготовки на 2016 рік

Виконком Ладижина затвердив основні завдання підтримки заходів мобілізаційної підготовки на 2016 рік

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8730_verhovnaya_rada_zapretila_pokaz_na_ukraine_kinofilmov_o_vooruzhennih_silah_rf.jpg

Про підсумки стану мобілізаційної підготовки, військового обліку і бронювання на території м. Ладижина в 2015 році та основні завдання на 2016 рік.Виконавчий комітет Ладижинської міської ради своїм рішенням від 28 грудня 2015 року за підсумками перевірки у 2015 році визнав стан мобілізаційної підготовки в місті задовільненим. Про це йдеться на офіційному сайті міськради.

Також, з метою поліпшення стану мобілізаційної підготовки, військового обліку і бронювання на території міста в 2016 році, якісного виконання покладених чинним законодавством завдань та не допущення зриву виконання даних заходів на території міста Ладижин вирішено:

Довести до відома всіх керівників підприємств, організацій установ:

1.Про необхідність призначення відповідальних працівників (осіб які їх заміняють) по обліку та бронюванню з узгодженням цих осіб з Тростянецьким ОРВК.Накази (розпорядження) по підприємству (організації, установі) щодо призначення відповідального працівника (особи що його замінює) направляти до Тростянецького ОРВК

2.Затвердити по підпорядкованості, попередньо погоджену з військовим комісаріатом інструкцію відповідального працівника по військовому обліку і бронюванню.

3.Уточнити (в разі необхідності перепрацювати) необхідну документацію по військовому обліку і бронюванню та документацію бази мобілізаційного розгортання, яка була визначена методичним посібником комісаріату

4.Не менше одного разу на рік проводити звірку особистих карток П-2 (п-2дс) з обліковими картками військового комісаріату, згідно з графіком

5.Щомісячно до 5 числа подавати в Тростянецький ОРК зміни в облікових даних військовозобовязаних та призовників.

6. Стежити за виконанням і військовозобов'язаними правил військового обліку.

7.В семиденний термін повідомляти військовий комісаріат про прийняття на роботу (навчання) і звільнення з роботи (навчання) військовозобов’язаних і призовників.

8. На вимогу військового комісаріату сповіщати військовозобов’язаних і призовників про їх виклик у військовий комісаріат та забезпечувати їх своєчасне прибуття за цим викликом.

Довести до відома начальника Ладижинського ВП Бершадського ВПГУНП у Вінницькій області підполковнику Бойко С.О. про необхідність:

1. Проводити розшук, затримання і доставку до Тростянецького ОРВК громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку.

2. Направляти в двотижневий строк у військовий комісаріат відомості про випадки виявлення громадян, які не перебувають на військовому обліку, а також відомості про осіб, які отримали громадянство України і повинні бути поставлені на військовий облік.

3. В семиденний строк повідомляти Тростнецький ОРВК про призовників, щодо яких ведеться дізнання або попереднє (досудове) слідство.

4. Здійснювати реєстрацію за місцем проживання військовозобов’язаних та призовників лише у разі наявності в їх військово-облікових документах відміток військового комісаріату про взяття на військовий облік або зняття з нього.

Довести до відома. Голову Ладижинського міського суду Патраманському І.О. про необхідність:


1. В семиденний строк повідомляти Тростянецький ОРВК про призовників та військовозобов'язаних, кримінальні справи яких розглядаються Ладижинським міським судом, а також про вироки стосовно військовозобов’язаних і призовників, що набрали законної сили.

2. Надсилати в військовий комісаріат військові квитки військовозобов’язаних, засуджених до позбавлення волі, в тому числі умовно із відстрочкою виконання вироку.

Довести до відома начальнику Ладижинського міського відділення РАГС Куці С.В.про необхідність:

1.В семиденний строк повідомляти військовий комісаріат про зміну військовозобов’язаними і призовниками прізвища, імені та по-батькові, одруження (розлучення), реєстрацію смерті військовозобов’язаного або призовника та вилучення військово-облікових документів, пільгових посвідчень, а також інші дані.

Довести до відома керівників підприємств, організацій та установ задіяних в забезпеченні мобілізації людських і транспортних ресурсів на території Ладижинської міської ради, про необхідність в термін до 30.12.15 уточнити (в разі необхідності перепрацювати) відповідні накази з урахуванням основних покладених завдань та всіх визначених заходів. Копії наказів подати до військового комісаріату.

Контроль за виконання даного рішення покладено на першого заступника міського голови П.Д. Анущенка.

27 січень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 501 Коментарів: 1
Написав: Uliya 29.01.2016 - 07:43
Захищати Україну це честь! Захищати Порошенка і його прислужників- злочин і безчестя.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль