Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада Виконком Ладижина визначився з категоріями дітей, які харчуватимуться у школах безкоштовно

Виконком Ладижина визначився з категоріями дітей, які харчуватимуться у школах безкоштовно

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2236_shkola.jpg

У понеділок 23 лютого пройшло чергове засідання виконавчого комітету Ладижинської міської ради. У порядку денному – 26 питань, пише «Нове місто».

Зокрема, члени виконкому розглядали питання організації харчування у навчальних закладах міста. Проблеми із цим виникли у зв’язку зі зняттям із Ладижина 4-ї зони радіоекологічного забруднення. Допоки ладижинські діти мали статус «чорнобильців» - їх годували за рахунок міського бюджету та чорнобильського фонду.

Після того, як зняли зону, стовідсотково за рахунок місцевого бюджету годуватимуть тільки учнів 1-4 класів. Тож на міський бюджет уряд переклав ту частину оплати за харчування, яка раніше надходила із чорнобильського фонду Державного бюджету.

Щодо учнів 5-11 класів, то за рахунок бюджету харчуватимуться тільки діти-сироти, позбавлені батьківського піклування та малозабезпечені. Також прийнято рішення, що діти учасників АТО та переселенців будуть їсти у школі безкоштовно. Решта школярів харчуватиметься за батьківський рахунок. Наразі тривають конкурсні торги на закупівлю послуг із організації харчування. Орієнтовно харчування розпочнеться 7 квітня.
26 лютий 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 467 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль