Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада Виконком Ладижина визначився з категоріями дітей, які харчуватимуться у школах безкоштовно

Виконком Ладижина визначився з категоріями дітей, які харчуватимуться у школах безкоштовно

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2236_shkola.jpg

У понеділок 23 лютого пройшло чергове засідання виконавчого комітету Ладижинської міської ради. У порядку денному – 26 питань, пише «Нове місто».

Зокрема, члени виконкому розглядали питання організації харчування у навчальних закладах міста. Проблеми із цим виникли у зв’язку зі зняттям із Ладижина 4-ї зони радіоекологічного забруднення. Допоки ладижинські діти мали статус «чорнобильців» - їх годували за рахунок міського бюджету та чорнобильського фонду.

Після того, як зняли зону, стовідсотково за рахунок місцевого бюджету годуватимуть тільки учнів 1-4 класів. Тож на міський бюджет уряд переклав ту частину оплати за харчування, яка раніше надходила із чорнобильського фонду Державного бюджету.

Щодо учнів 5-11 класів, то за рахунок бюджету харчуватимуться тільки діти-сироти, позбавлені батьківського піклування та малозабезпечені. Також прийнято рішення, що діти учасників АТО та переселенців будуть їсти у школі безкоштовно. Решта школярів харчуватиметься за батьківський рахунок. Наразі тривають конкурсні торги на закупівлю послуг із організації харчування. Орієнтовно харчування розпочнеться 7 квітня.
26 лютий 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 479 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль