Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Військовим комісарам набридло ходіння по домівках – відтепер повістка знайде призовника де завгодно

Військовим комісарам набридло ходіння по домівках – відтепер повістка знайде призовника де завгодно

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1108_povest.jpg

Розпочалася шоста хвиля мобілізації. І якщо раніше повістки розносили по домівках, то тепер на призовників люди у військових кашкетах можуть чатувати де завгодно. Наскільки це законно розповів військовий комісар Тростянецького об’єднаного військкомату Андрій Охрименко.

Розпочалася шоста хвиля мобілізації. Враховуючи досвід попередніх призовів, військові комісари змінили тактику. Якщо раніше розносили повістки по домівках, то тепер на призовників люди у військових кашкетах можуть чатувати де завгодно – в автобусі, магазині і навіть біля громадського туалету, пише «Нове місто».

- У цьому немає жодного порушення з боку військкомісарів, - каже Андрій Охрименко, військовий комісар Тростянецького об’єднаного військкомату. – Згідно із законом, не має значення, де вручати повістку, головне те, щоб вона була виписана у військкоматі. Нашим працівникам набридли ходіння по домівках призовників, адже часто їм не відчиняють двері. Якщо й пустили на поріг, то у відповідь можуть почути і прокльони, і образи. Тому наразі ми перейшли до інших дій: працівники військкоматів вручають повістки керівникам підприємств. Ті, у свою чергу, - своїм підлеглим, адже оповіщення також входить у їхні обов’язки.

Але, за словами Андрія Охрименка, отримання повістки не означає, що людина автоматично потрапляє на службу. Це, насамперед, запрошення на медичний огляд. Надалі непридатних до служби (хворих на СНІД, туберкульоз, гепатит, інвалідів тощо) виключать із картотеки і більше не турбуватимуть.

У Ладижині вже пройшли медогляд біля 2-х тисяч чоловіків віком від 18 до 60-ти років. Причому, до 50-ти років – обов’язковий огляд лікарів, для старших – за власним бажанням. Призвано з них – лише 80. Тому не варто плутати повістки на медогляд із бойовими. Останні – для призову по мобілізації.

Окремою графою йдуть 20-27-річні хлопці. Це так звані строковики. Хто з них має середню освіту, служить в армії 1,5 року, вищу – рік. За ними зберігається місце роботи. В АТО їх не беруть.
18 червня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 729 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль