Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Військовим комісарам набридло ходіння по домівках – відтепер повістка знайде призовника де завгодно

Військовим комісарам набридло ходіння по домівках – відтепер повістка знайде призовника де завгодно

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1108_povest.jpg

Розпочалася шоста хвиля мобілізації. І якщо раніше повістки розносили по домівках, то тепер на призовників люди у військових кашкетах можуть чатувати де завгодно. Наскільки це законно розповів військовий комісар Тростянецького об’єднаного військкомату Андрій Охрименко.

Розпочалася шоста хвиля мобілізації. Враховуючи досвід попередніх призовів, військові комісари змінили тактику. Якщо раніше розносили повістки по домівках, то тепер на призовників люди у військових кашкетах можуть чатувати де завгодно – в автобусі, магазині і навіть біля громадського туалету, пише «Нове місто».

- У цьому немає жодного порушення з боку військкомісарів, - каже Андрій Охрименко, військовий комісар Тростянецького об’єднаного військкомату. – Згідно із законом, не має значення, де вручати повістку, головне те, щоб вона була виписана у військкоматі. Нашим працівникам набридли ходіння по домівках призовників, адже часто їм не відчиняють двері. Якщо й пустили на поріг, то у відповідь можуть почути і прокльони, і образи. Тому наразі ми перейшли до інших дій: працівники військкоматів вручають повістки керівникам підприємств. Ті, у свою чергу, - своїм підлеглим, адже оповіщення також входить у їхні обов’язки.

Але, за словами Андрія Охрименка, отримання повістки не означає, що людина автоматично потрапляє на службу. Це, насамперед, запрошення на медичний огляд. Надалі непридатних до служби (хворих на СНІД, туберкульоз, гепатит, інвалідів тощо) виключать із картотеки і більше не турбуватимуть.

У Ладижині вже пройшли медогляд біля 2-х тисяч чоловіків віком від 18 до 60-ти років. Причому, до 50-ти років – обов’язковий огляд лікарів, для старших – за власним бажанням. Призвано з них – лише 80. Тому не варто плутати повістки на медогляд із бойовими. Останні – для призову по мобілізації.

Окремою графою йдуть 20-27-річні хлопці. Це так звані строковики. Хто з них має середню освіту, служить в армії 1,5 року, вищу – рік. За ними зберігається місце роботи. В АТО їх не беруть.
18 червня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 723 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль