Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Військові з 32-го блокпосту знаходяться у повній безпеці

Військові з 32-го блокпосту знаходяться у повній безпеці

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8150_blok.jpg

28 жовтня воїни 32-го блокпосту, які два тижні знаходились в оточенні на трасі Бахмутка в зоні АТО вийшли з оточення. Зараз військові перебувають під Ізюмом у повній безпеці. Про це телефоном повідомив сержант Національної гвардії Вадим, пише Lada.FM
За його словами, виходити з блокпосту – було колективним рішенням бійців. Їм вдалося вивезти всю техніку, яка була на ходу.

«Нас вивели нормально, без бою. Зараз ми біля Ізюму. Вивезли 100% боєкомплекту», - зазначив Вадим.

Нагадаємо, на 32-му блокпості знаходилися шестеро ладижинців, які у телефонних розмовах з рідними просили про допомогу.
Тож, переймаючись долею своїх чоловіків, жінки ладижинських вояків зверталися до чиновників місцевого, обласного, так і всеукраїнського рівня. А коли не знайшли у них підтримки записали відео звернення до Президента.
28 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 364 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль