Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Військові з 32-го блокпосту знаходяться у повній безпеці

Військові з 32-го блокпосту знаходяться у повній безпеці

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8150_blok.jpg

28 жовтня воїни 32-го блокпосту, які два тижні знаходились в оточенні на трасі Бахмутка в зоні АТО вийшли з оточення. Зараз військові перебувають під Ізюмом у повній безпеці. Про це телефоном повідомив сержант Національної гвардії Вадим, пише Lada.FM
За його словами, виходити з блокпосту – було колективним рішенням бійців. Їм вдалося вивезти всю техніку, яка була на ходу.

«Нас вивели нормально, без бою. Зараз ми біля Ізюму. Вивезли 100% боєкомплекту», - зазначив Вадим.

Нагадаємо, на 32-му блокпості знаходилися шестеро ладижинців, які у телефонних розмовах з рідними просили про допомогу.
Тож, переймаючись долею своїх чоловіків, жінки ладижинських вояків зверталися до чиновників місцевого, обласного, так і всеукраїнського рівня. А коли не знайшли у них підтримки записали відео звернення до Президента.
28 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 296 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль