Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Військкомат оприлюднив ім’я ладижинця, який втік з пункту збору військкомату

Військкомат оприлюднив ім’я ладижинця, який втік з пункту збору військкомату

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6846_ato.jpg

З 9 липня військовозобов'язані Вінницької області спрямовуються до навчальних центрів, полігонів, курсів перепідготовки (допідготовки). Результати перших відправок показали, що ті райони, де якісно виконані підготовчі заходи, впевнено, без проблемних питань виконують поставлені завдання, пише Моя Винница
Серед таких: Гайсинський, Жмеринський, Калинівський, Козятинський, Липовецький, Літинський, Немирівський, Погребищенський, Тульчинський, Хмільницький, Шаргородський райони. Чого не можна сказати про Барський, Бершадський, Могилів-Подільський, Мурованокуриловецький, Теплицький, Томашпільський, Чернівецький, Ямпільський райони та г. Могилів-Подільський.


Поряд з цим спостерігаються випадки, які були непритаманні в ході перших п'яти черг часткової мобілізації, з'єднання явилися факти втечі з пункту збору військового комісаріату, це такі військовозобов'язані Барського району: ЛЮБАРСЬКИЙ А. В., КОЗЯР М. М., (з. Антонівка); неприбуття без поважних причин до військового комісаріату після отримання повістки для відправки у військову частину, це такі військовозобов'язані Бершадського району: ПИЛИПЕНКО А. В., (м. Бершадь), КАРАСЬ В. Ю., (з. Джулинка), ЛИСЯЧИЙ Ф. Я. (з. Поташня), г. Вінниця: ХОДАЦЬКИЙ В. Р., КОСЮК С. О., Жмеринського району: ЦЕХМІСТЕР О. П. (з. Станіславчик), ГУВЕРНАТ А. А. (з. Станіславчик), ЛИХИЙ Ст. В. (з. Носівці), ВОРОНЦОВ О. Про. (з. Носівці), Липовецького району: КАРБІВСЬКИЙ О. А. (м. Липовець), ПЕТРІВСЬКИЙ Р. Л. (м. Липовець), КОПИТКО Ст. А. (м. Липовець), Погребищенського району: ТКАЧЕНКО О. Л. (м. Погребище), Могилів-Подільського району: ТОМАЯ Д. М. (з. Юрківці), ГРЕБЕНЮК Р. В. (смт. Вендичани), ТОМАЯ Р. І. (з. Серебрія), г. Могилів-Подільський: БУРИК Ст. Ст., ОЛІШЕВСЬКИЙ Д. О., ПІДГАЄЦЬКИЙ А. І., ЛЕВУРДЯК В. І., ГОПАЦА С. І., КУРОЧКІН О. А., Чернівецького району: ТАНЧУК С.. (з. Березівка), Тростянецького району: РУДЮК Ю. В. (з. Оляниця), г. Ладижин: ЦИТУЛЬСЬКИЙ Ст. Л., Чечельницького району: КУЗИК А.с І. (з. Красногірка), Тульчинського району: ДЕРЕВЯГА І.П. (з. Нестерварка), ДИВАК П. І. (з. Кирнасівка), БОХОНЮК М.. (з. Петрашівка), ПЕКАРСЬКИЙ Ю. І. (м. Тульчин), БОРІЙ Ст. Д. (з. Тарасівка), ОЛІЙЧУК А. П. (з. Василівка), Шаргородського району: ШКЛЯРУК М. П., (з. Плебанівка), КАЛІНЧУК с. (з. Клекотина), БОДНАР Ст. І. (з. Ярове), Томашпільського району: КРАСЮК Ст. І. (з. Антопіль), а військовозобов'язаний ГНИБІДА Ю. Д. (з. Гайове Барського району) взагалі прибув на відправку в стані сильного алкогольного сп'яніння, поводився неадекватно, за що був затриманий нарядом міліції.
Також спостерігаються випадки коли після отримання повістки для відправки у навчальні центри, на полігони, курси перепідготовки військовозобов'язані напередодні або в день відправки звертаються зі скаргами на різке погіршення стану здоров'я до лікувальних закладів, а саме: Барської, Вінницької, Жмеринської, Оратівської, Калинівської, Крижопільської, Липовецької, Погребищенської, Немирівської, Тростянецької, Чечельницької, Тульчинської, Хмільницької центральних районних лікарень, Ладижинської міської лікарні, Турбівської селищної лікарні. А є такі військовозобов'язані, які прибувші до навчальних центрів, полігонів, курсів перепідготовки булі неприйняті ними, це військовозобов'язані Іллінецького району: СІГНАЇВСЬКИЙ В. П. (з. Сорока), Козятинського району: ГЕРАСИМЧУК Є.В. (з. Дубові Махаринці), ЗАЇЧКО О. А. (м. Козятин), МАРЦЕНЮК В. П. (м. Могилів-Подільський), а військовозобов'язаний ГОСПОДІНІН Ст. Про. (смт. Чечельник) взагалі втік з академії Сухопутних військ.

Але більшість громадян проявляють високий патріотизм і готові з честю та гідністю виконати свій конституційний обов'язок. За першим викликом у військовий комісаріат готові бути призваними для захисту суверенітету та незалежності нашої держави. Так в ході поставок під годину 6 черги часткової мобілізації до навчальних центрів, полігонів, курсів перепідготовки з Вінницької області вже відправлено 40 військовозобов'язаних, які добровільно прибули у військовий комісаріат та виявили бажання захищати нашу Батьківщину від агресора. Яскравим прикладом для тих чоловіків, які всілякими способами ухиляються від призову під час мобілізації, ховаються за спідниці дружин та матерів, що може послужити призів при мобілізації молодої, тендітної дівчини СТОГНІЙ Ірини Володимирівни з села Крищинці Тульчинського району, яка добровільно виявила бажання бути мобілізованою до Збройних Сил України і на даний час вже проходити підготовку в одному із навчальних центрів.

Всім військовим комісарам районних (міських) військових комісаріатів Вінницької області визначено завдання, що за всіма фактами неявки (ухилення від призову по мобілізації) негайно направляти документи в правоохоронні органи. Жоден військовозобов'язаний, який вчинив такі дії не залишиться поза увагою, а буде притягнутий до відповідальності згідно вимог чинного законодавства. Також, постійно будуть висвітлюватися у всіх засобах масової інформації списки цих лжепатріотів та горе-чоловіків, щоб суспільство знало свої «героїв».

Захист Батьківщини завжди вважався почесним обов'язком чоловіків, які завжди вирізнялися мужністю, відвагою та сміливістю. У тієї годину, коли на Україну напавши агресора і є необхідність у захисті суверенітету та територіальної цілісності нашої держави, як ніколи необхідна висока свідомість та чітка громадянська позиція кожного із нас. І тільки при такому підході ми зможемо колективно, всією громадою відстояти наш європейський вибір, створити нову, процвітаючу, незалежну, успішну державу.
16 липня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 1167 Коментарів: 2
Написав: Wanch 16.07.2015 - 16:07
Хотілось би знати; - А ХТО НАПАВ НА УКРАЇНУ?

Газета Frankfurter Allgemeine 8 февраля 2015 года, ссылаясь на неназванные источники в военных кругах, сообщает о 50000 погибших человек в ходе конфликта[334]. По данным Управления верховного комиссара ООН по правам человека на 3 мая 2015 года, жертвами конфликта на Украине стали 6243 человека, ранения получили 15 615 человек[11]. Количество беженцев по данным Управления верховного комиссара ООН по делам беженцев на 16 апреля 2015 года превысило 2 миллиона человек, в том числе 1 миллион 228 тысяч жителей Донбасса выехали в другие регионы Украины, а 800 961 человек за пределы Украины, из них около 660 тысяч в Россию и 81 тысяча — в Белоруссию[12]
(Материал из Википедии — свободной энциклопедии)

Тому і тікають! І чому ти за мене розписуєшся, що я вхожу в колектив який збирається відстояти європейський вибір.
Мене не опитували, чи я хочу в Європу! А ТЕБЕ ПИТАЛИ?
Як ви вмієте підбирати казенні слова. А за словами - пустота! Захист Батьківщини був завжди почесним обов*язком!
Але не вбивство в громадянському протистоянні!!!
Написав: gulevatiy90 17.07.2015 - 08:53
Ха-ха-ха!!! Не удивлён! ;)))

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль