Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, RSS-Ladyjin Відтепер з Народною самообороною Ладижина можна зв’язатись через Інтернет

Відтепер з Народною самообороною Ладижина можна зв’язатись через Інтернет

Як відомо, в Ладижині створено громадську організацію Народна самооборона, яку очолює майданівець Ярослав Станкевич. Влада пішла на зустріч громадськості і надала організації окрему кімнату в приміщенні міської ради, в якій активісти влаштували Штаб Народної самооборони.
Штаб працює у внутрішньому дворі міської ради, на даний момент громадян приймають з 9.00 до 17.00, але в разі погіршення ситуації він буде працювати цілодобово. Телефон штабу: 068-706-60-26
Відтепер з Народною самообороною можна зв’язатися і через Інтренет.
ВКонтактах створена відкрита група - Народная Самооборона г. Ладижин, до якої можуть долучитися усі бажаючі.
Дана група об’єднає людей, яким не байдужа доля України, які готові захистити свою Батьківщину, та побудувати оновлену незалежну країну.
На сторінці будуть висвітлюватися новини самооборони, всі бажаючі зможуть ділитися своїми думками та порадами, а також просто підтримувати зв'язок один з одним.
http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/13_12345.jpg
16 березень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 492 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль