Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, RSS-Ladyjin Відтепер з Народною самообороною Ладижина можна зв’язатись через Інтернет

Відтепер з Народною самообороною Ладижина можна зв’язатись через Інтернет

Як відомо, в Ладижині створено громадську організацію Народна самооборона, яку очолює майданівець Ярослав Станкевич. Влада пішла на зустріч громадськості і надала організації окрему кімнату в приміщенні міської ради, в якій активісти влаштували Штаб Народної самооборони.
Штаб працює у внутрішньому дворі міської ради, на даний момент громадян приймають з 9.00 до 17.00, але в разі погіршення ситуації він буде працювати цілодобово. Телефон штабу: 068-706-60-26
Відтепер з Народною самообороною можна зв’язатися і через Інтренет.
ВКонтактах створена відкрита група - Народная Самооборона г. Ладижин, до якої можуть долучитися усі бажаючі.
Дана група об’єднає людей, яким не байдужа доля України, які готові захистити свою Батьківщину, та побудувати оновлену незалежну країну.
На сторінці будуть висвітлюватися новини самооборони, всі бажаючі зможуть ділитися своїми думками та порадами, а також просто підтримувати зв'язок один з одним.
http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/13_12345.jpg
16 березень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 502 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль