Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Відтепер в Ладижині намет ГФ "Народна самооборона" працюватиме на ринковій площі

Відтепер в Ладижині намет ГФ "Народна самооборона" працюватиме на ринковій площі

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7378_11427389_3872237104102_2142091580352586678_o.jpg

Відтепер намет ГФ "Народна самооборона" працюватиме по суботах на ринковій площі. Всі волонтери, які працюють у наметі, мають посвідчення «Народної самооборони» міста Ладижина.


Відтепер в Ладижині намет ГФ "Народна самооборона" працюватиме на ринковій площі по суботах з 6-00 до 13-00. Намет у якому волонтери від самооборони збиратимуть благодійну допомогу для українських військовослужбовців розташований біля газової контори.

13 червня відбувся перший день роботи. Волонтерам вдалося зібрати 1200 гривень. Того ж дня самооборонівці забеспечили бійця 80 аеромобільної бригади Олега форменим одягом - КЗС.

Крім збору благодійних коштів та гуманітарної допомоги у наметі проходить акція «Книга рятує життя!» та благодійний розпродаж сувенірів виготовлених народними майстрами Ладижина. Придбавши книгу або сувенір у волонтерів ви допоможете бійцям, які воюють в зоні АТО.

Також, звертаємо вашу увагу на те, що всі волонтери, які працюють у наметі, мають посвідчення «Народної самооборони» міста Ладижина.

ГФ «Народна самооборона» міста Ладижина висловлює щиру подяку ПП Оксані Чорноморець та магазину «Поплавок» за надану підтримку.
14 червня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 433 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль