Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Відділення ладижинської швидкої допомоги відремонтують до кінця року

Відділення ладижинської швидкої допомоги відремонтують до кінця року

За дорученням міського голови Ладижина Валерія Коломєйцева розпочато ремонт відділення екстреної медичної допомоги (швидкої допомоги, приймального передпокою) Ладижинського МТМО, повідомляє Ладижинська міська рада.

Як йдеться в повідомленні: «На сьогоднішній день проведено ремонт естакади, розширено площу розвороту санітарного транспорту, закінчується монтаж покрівлі піднавісу для захисту пацієнтів від опадів дощу (снігу).
Проведено реставрацію центрального маршу східців та здійснено заміну вікон, вхідних дверей та утеплення, фарбування фасаду.»


Також ведуться внутрішні ремонтні роботи: завершується фарбування стін та облаштування стелі коридорів службових приміщень: диспетчерської, робочих кабінетів лікарів невідкладних станів, фельдшерів виїзних, побутових приміщень, санітарних блоків, 2-х палат для нагляду за пацієнтами, маніпуляційної, малої операційної.

На черзі роботи по встановленню лінолевого покриття підлоги службових приміщень. Придбано нове обладнання, інструменти, меблі.
Ремонтні роботи планується завершити у грудні 2014 року.

8317_mr1.jpg (288.62 Kb)9359_mr2.jpg (178.93 Kb)7289_mr3.jpg (109.56 Kb)
8 грудня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 428 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль