Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8865_pb160052.jpg

16 листопада відбулось засідання комісії захисту прав дитини Ладижинської міської ради.

Було розглянуто 4 питання порядку денного, а саме: про встановлення годин та днів зустрічей громадянина із малолітньою донькою, про встановлення годин та днів зустрічей громадянина із малолітньою донькою, про призначення громадянки піклувальником над неповнолітньою дитиною, про подання пропозиції суду кандидатури громадянки для призначення опікуном над малолітньою дитиною.

По 1 – 2 питаннях доповідала начальник міського відділу у справах дітей Таран В.В.

По 3 – 4 питаннях доповідала завідувач сектору опіки та піклування Гронь О.М.

По 1 – 4 питаннях прийняті рішення про про встановлення годин та днів зустрічей громадянина із малолітньою донькою, про встановлення годин та днів зустрічей громадянина із малолітньою донькою, про призначення громадянки піклувальником над неповнолітньою дитиною, про подання пропозиції суду кандидатури громадянки для призначення опікуном над малолітньою дитиною, що будуть розглянуті та затверджені на черговому засіданні виконавчого комітету Ладижинської міської ради.

17 листопада 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 333 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль