Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Від сьогодні ладижинські випускники можуть реєструватися на ЗНО – 2015

Від сьогодні ладижинські випускники можуть реєструватися на ЗНО – 2015

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6206_zno.jpg

5 січня розпочинається реєстрація бажаючих складати у 2015 році тести Зовнішнього незалежного оцінювання. Записатися на тестування можна до 20 лютого включно. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Цього року реєстрація випускників, які беруть участь у ЗНО відбуватиметься у три етапи. Перш за все абітурієнти повинні сформувати і оформити реєстраційну карту. Для цього необхідно зайти на сайт регіонального Центру оцінювання якості освіти, зареєструватися на сторінці «Реєстрація - 2015» і, ввівши реєстраційні дані, сформувати реєстраційну карту.

Крім загальних реєстраційних даних, учасник тестування при реєстрації повинен вказати інформацію про населений пункт, де він перебуватиме в день проведення ЗНО з української мови та літератури (тестування буде проведено 24 квітня), а також під час проведення основної сесії тестування. Беручи до уваги цю інформацію, фахівці Центру розподілять учасників по пунктах тестування.

Другий етап реєстрації на ЗНО передбачає відправку в регіональний центр реєстраційних документів. Нинішні одинадцятикласники після формування комплекту документів, подаватимуть його в свою школу. У свою чергу школи сформують списки осіб, які будуть проходити державну підсумкову атестацію з української мови у формі ЗНО і направлять їх на адресу регіонального центру.

Випускники минулих років, а також учні профтехучилищ, студенти, які здобувають повну загальну середню освіту в поточному навчальному році, будуть пересилати свої реєстраційні документи безпосередньо в регіональний центр своєї області.

Після реєстрації для кожного учасника зовнішнього оцінювання на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти буде створена інформаційна сторінка, доступ до якої буде здійснюватися за номером сертифіката та PIN-коду. Згідно з порядком реєстрації, абітурієнти зможуть внести зміни у свої реєстраційні картки (перереєструватися) до 1 квітня 2015 року.

Загалом, учасники ЗНО-2015 зможуть скласти не більше чотирьох тестів з переліку предметів ЗНО, в який включено 12 навчальних предметів: українська мова та література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька, іспанська та російську мови. ЗНО з української мови та літератури традиційно буде обов'язковим для всіх абітурієнтів, бажаючих здобути вищу освіту.
5 січень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 358 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль