Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Від сьогодні ладижинські випускники можуть реєструватися на ЗНО – 2015

Від сьогодні ладижинські випускники можуть реєструватися на ЗНО – 2015

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6206_zno.jpg

5 січня розпочинається реєстрація бажаючих складати у 2015 році тести Зовнішнього незалежного оцінювання. Записатися на тестування можна до 20 лютого включно. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Цього року реєстрація випускників, які беруть участь у ЗНО відбуватиметься у три етапи. Перш за все абітурієнти повинні сформувати і оформити реєстраційну карту. Для цього необхідно зайти на сайт регіонального Центру оцінювання якості освіти, зареєструватися на сторінці «Реєстрація - 2015» і, ввівши реєстраційні дані, сформувати реєстраційну карту.

Крім загальних реєстраційних даних, учасник тестування при реєстрації повинен вказати інформацію про населений пункт, де він перебуватиме в день проведення ЗНО з української мови та літератури (тестування буде проведено 24 квітня), а також під час проведення основної сесії тестування. Беручи до уваги цю інформацію, фахівці Центру розподілять учасників по пунктах тестування.

Другий етап реєстрації на ЗНО передбачає відправку в регіональний центр реєстраційних документів. Нинішні одинадцятикласники після формування комплекту документів, подаватимуть його в свою школу. У свою чергу школи сформують списки осіб, які будуть проходити державну підсумкову атестацію з української мови у формі ЗНО і направлять їх на адресу регіонального центру.

Випускники минулих років, а також учні профтехучилищ, студенти, які здобувають повну загальну середню освіту в поточному навчальному році, будуть пересилати свої реєстраційні документи безпосередньо в регіональний центр своєї області.

Після реєстрації для кожного учасника зовнішнього оцінювання на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти буде створена інформаційна сторінка, доступ до якої буде здійснюватися за номером сертифіката та PIN-коду. Згідно з порядком реєстрації, абітурієнти зможуть внести зміни у свої реєстраційні картки (перереєструватися) до 1 квітня 2015 року.

Загалом, учасники ЗНО-2015 зможуть скласти не більше чотирьох тестів з переліку предметів ЗНО, в який включено 12 навчальних предметів: українська мова та література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька, іспанська та російську мови. ЗНО з української мови та літератури традиційно буде обов'язковим для всіх абітурієнтів, бажаючих здобути вищу освіту.
5 січень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 410 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль