Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Вартість двох свердловин в Ладижині буде cкладати 6 мільйонів гривень. Чому не 10?

Вартість двох свердловин в Ладижині буде cкладати 6 мільйонів гривень. Чому не 10?

Нещодавно міський голова озвучив інформацію про те, що проблему з питною водою в старій частині міста вирішать дві артезіанських свердловини по 3 мільйони гривень. Кошти планується залучити з резервного фонду державного бюджету України. Інформацію проце оприлюднили цілий ряд інформаційних ресурсів, видань та телеканалів. Пряма мова міського голови з матеріалу газети 20 хвилин:
http//www.lada-fm.com.ua/uploads/posts/2011-11/1320139402_0kolomyejcev.jpg
- Воду можна подати з свердловин, - каже міський голова Ладижина Валерій Коломейцев. – Двох свердловин буде достатньо. Так визначилися фахівці. Щоб їх пробурити, треба приблизно шість мільйонів гривень. ми звернулися з листами до обласної влади, Кабінету міністрів. Кошти з резервного фонду для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій можна отримати тоді, коли будуть дотримані всі процедури.

- Міністерство надзвичайних ситуацій визнало проблему ладижинців, як таку, що потребує вирішення за рахунок коштів названого фонду, - продовжує міський голова. - Але документи на розгляд Кабміну готує інше відомство – Міністерство економічного розвитку і торгівлі. Їм ми вже передали всі необхідні документи. Будемо чекати.

Навіть після того, як Кабмін дасть добро на виділення грошей для Ладижина, скористатися ними можна буде не одразу.
- Попереду на нас чекають тендерні процедури, - уточнює міський голова. – Без цього не маємо права використовувати бюджетні кошти.
Спочатку треба повідомити про оголошення тендеру у пресі, потім дочекатися, коли відгукнуться претенденти на виконання робіт… На все це буде витрачено не менше двох місяців часу.

На буріння свердловин також треба не менше місяця. Словом, чекати ладижинцям ще довго.
Чи є інший вихід із ситуації? На це запитання міський голова відповів одразу: «Будемо й надалі підвозити воду. А що ви нам пропонуєте?». У Ладижині ще сподіваються на милість Божу. Можливо, коли спаде спека, у криницях відновиться рівень води. Поки що – криниці сухі.
20 липня 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 632 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль