Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, RSS-Ladyjin Вандали-безбожники забруднюють улюблену криницю ладижан

Вандали-безбожники забруднюють улюблену криницю ладижан

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3699_kolod.jpeg
Вже кілька років користуються ладижинці колодязем, що стоїть у парку біля церкви Успіння Пресвятої Богородиці. Містян приваблює вода, яка завжди була чиста й холодна у будь-яку пору року. Та останнім часом на криницю почалося якесь нашестя нечистих на руку й помисли людей. Про це повідомляє газета «Нове місто».
- Поблизу почали знаходити пляшки з-під пива та горілки, - розповідає отець Михайло. – Вирішили закривати на ніч. Але не допомогло. Якісь нелюди накидали в криницю пластикових пляшок та шматків пінопласту. Довелося прихожанам збирати гроші, щоб вичистити колодязь.
За деякий час там знову з’явилося сміття. Зрозуміло, що люди не залишили свою напувальницю забрудненою. Найняли фахівця, продезінфікували. Але тепер переймаються, як же бути надалі?
Наразі змушені були зняти відро. Хоча вірячи розуміють, що це не вихід із ситуації.

Протоієрей церкви Успіння Пресвятої Богородиці отець Михайло розуміє, що вандали газет не читають. І навряд чи їм буде соромно.
- Але, - розмірковує він, - можливо, хтось перекаже, що криниця шанується з давніх давен. Недарма кажуть: не плюй у криницю, бо прийдеться водиці з неї напитися!
6 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 475 Коментарів: 8
Написав: nina 6.04.2014 - 12:00
Не сваріть мене за мій комент. Але я так гадаю, що ті вандали дуже стурбовані тим, що державнослужбовцям не буде де проводити свої суботники, якщо ці вандали(свинні під дубом) не будуть забруднювати Ладижин. Самі ж вони навіть в сміттезбиральні баки не хочуть нічого викидати. А подивіться що робиться біля міськіх урн в 1 мікрорайоні. Поруч контейнери для смиіття, а навколо урн та в кущах сірені купи домашніх відходів. Зато пишаються чистотою Ладижина. Де вона та чистота, якщо плюють в криниці. Те ж саме я спостерігала біля криниці по вул. Садова. Не виховуть ні в школах, ні в ЗМІ як берегти та шанувати своє, а тільки вихваляються, як гарно проводять суботнікі. місто.
Написав: Стас 6.04.2014 - 13:43
Моє бачення таке, якщо тато та мама не виховають вдома, то ніяка школа та ЗМІ не зроблять цю роботу. В школу дитина повинна йти з азами виховання. Наш Ладижин не такий чистий як би нам хотілося, але він набагато чистіший за інші міста області. Ніно, я не хочу тебе сварити або з тобою сваритися, але ці вандали(свинні під дубом) є українцями. І поки більшість людей буде займатися критиканством, доти в нас і будуть ці вандали. Потрібно кожному з себе починати виховання, а не виховувати всіх і вся.
Написав: nina 6.04.2014 - 15:22
З себе мені не треба починати, я навіть на городі не залишаю сміття, а складаю в торбинку та уношу до смітника, мене ще в інтернаті навчили порядку. Тому я і написала цей коментар. Коли їдешь в Геніческ, по узбіччах дороги стоять щити з написом: Дякуємо за чисті узбічча". Я десь на протязі години спостеригала за узбіччами, вони насправді чисті. Мені було дуже дивно. Бо чисто не там де метуть, а там де не смітять. Чи може я не права?
Написав: Стас 6.04.2014 - 15:32
Права, права. Тільки не треба моє бачення ситуації на себе приймати. Я узагальнив ситуацію, без персоналій.
Написав: nina 6.04.2014 - 15:38
Без персоналій значит ніхто. А треба брати іти в школи проводити лікнеп . Не стидатись робити зауваження коли бачишь порушення. Частіше виступати в пресі і навіть на цьому сайті, а не чекати, коли хтось про це скаже, а потім ще й висловитись тіпа сам дурак. Ви ж не з якого приводу не даєте навіть думку висказати. Таке враження що вам ніхто догодити не може.
Написав: Стас 6.04.2014 - 15:53
Я зрозумів. Висловлюйте думки. Я даю таку можливість.
Написав: pasa28 6.04.2014 - 17:58
Свині під дубом!!!! 100процентів
Написав: ВасЫль 7.04.2014 - 15:08
Установить на опору светодиодный прожектор - подсветить территорию. И пару видеокамер с инфракрасной подсветкой + регистратор. Цена вопроса сопоставима с чисткой колодца.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль