Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Скандалы Валерій Коломєйцев взяв участь у слуханні справи «земельного дерибану» ладижинських земель

Валерій Коломєйцев взяв участь у слуханні справи «земельного дерибану» ладижинських земель

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0584_deriban.jpg

23 грудня 2014 року у приміщенні Ладижинського міського суду під головуванням голови міського суду Івана Олександровича Патраманського відбулося слухання судової справи за позовом заступника прокурора Вінницької області в інтересах Ладижинської міської ради до громадянки Б. про визнання недійсним державного акту на право власності на земельну ділянку та її повернення.

Нагадаємо, у 2008 році депутати Ладижинської міської ради роздали у власність 37 земельних ділянок для ведення садівництва та городництва за рахунок земель водного фонду - прибережної захисної смуги річки Південний Буг в районі санаторію "Дубрава".

Як з’ясувалось пізніше, Ладижинська міська рада не приймала рішень про видачу державних актів цим 37 особам, а в сам державний акт було внесено неправдиву інформацію і зазначено рішення міської ради № 891 від 04.07.2008 року, яке регулювало зовсім інші суспільні відносини. Крім того, в рішенні не було зазначено відомостей про площу землі, імена громадян, яким слід видати державні акти, а також в ньому не зазначено про наявність до нього певних додатків.

Цікавим також є той факт, що власниками ділянок стали мешканці інших областей, зокрема, Дніпропетровської, Черкаської а також міста Києва.

Для з’ясування обставин справи Ладижинський міський суд вирішив викликати в суд в якості свідків місцевих чиновників відділу Держземагенства у місті Ладижин та Ладижинської міської ради, зокрема: Баламута С.П., Добрянську Н.П., Мельник Г.Л., Бучко Л.Д., Терепу В.М., Котика І.І. та міського голову Валерія Коломєйцева.
23 грудня в залі суду були присутні міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев та представник місцевого Держземагенства Сергій Баламут.

Нагадаємо, Сергій Баламут (ОПГ «Рибаки») обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 366, ст.. 357 Кримінального кодексу України. Наразі проти пана Баламута відкрита кримінальна справа, яка знаходиться на розгляді Бершадського районного суду.

Варто зазначити, що незважаючи на те, що Валерія Коломєйцева викликали в суд у якості свідка, він відмовився давати свідчення в суді скориставшись своїм конституційним правом. Натомість виявив бажання брати участь у судовому процесі у якості представника позивача, тобто представляти інтереси Ладижинської міської ради. Суд в особі головуючого судді Івана Патраманськго прийняв до уваги клопотання міського голови та надав йому таке право.

Тож, представник інтересів Ладижинської міської ради Валерій Коломєйцев розповів що він не погоджується з вимогами прокуратури Вінницької області, щодо визнання державних актів на зазначені земельні ділянки недійсними, і проти того, аби у людей забирали землю, яку їм надали для ведення городництва. Але, разом з тим, міський голова зазначив що прийме будь-яке рішення суду.

Важливо, що підставою для скасування державних актів на землю прокуратура Вінницької області вважає відсутність рішень Ладижинської міської ради щодо виділення саме цих ділянок і саме цим людям, адже жодної фамілії ніде не зазначається, натомість чиновники посилаються на рішення міськради в якому йдеться про виділення земельних ділянок для працівників соціальної сфери. На думку прокурора під таке рішення можна було б видати буд-які земельні ділянки, буд-де і будь-кому. Але, міський голова пояснив, що наразі відсутні законодавчо установлені правила щодо змісту рішень міської ради, крім того мер пояснив що навіть якщо в рішенні зазначено «видати землю працівникам соціальної сфери» то не обов’язково всі ділянки мають отримати саме працівники зазначеної сфери.

Не вбачає нічого поганого мер і у тому, що займатися городництвом в Ладижині будуть не місцеві мешканці а жителі інших областей, адже, за його словами, отримати у власність земельну ділянку має право будь-який громадянин України.
Щодо неправдивої інформації зазначеної у державних актах, Валерій Коломєйцев та Сергій Баламут пояснили, що ймовірно це звичайна помилка. А в тому, що акт, що містить недостовірну інформацію, зокрема, у випадку з громадянкою Б., підписаний першим заступником Павлом Анущенко також немає нічого протизаконного, бо чиновник міськради не повинен перевіряти на правдивість вже виготовлені державні акти.

Оскільки, цього дня, міський голова Валерій Коломєйцев не зміг пригадати всіх подій 2008 року пов’язаних зі справою, а також посилався на погане самопочуття, розгляд справи було перенесено на іншу дату.
Як стало відомо, в подальшому Ладижинський міський суд та прокурор міста таки будуть наполягати у участі міського голови у слуханні даної справи у якості свідка.
24 грудня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 776 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль