Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада, Топ-5 Валерій Коломєйцев розповів про стан справ у Ладижині

Валерій Коломєйцев розповів про стан справ у Ладижині

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2879_img_0756.jpg

30 червня відбулось пленарне засідання чергової 41-ї сесії Ладижинської міської ради 6-го скликання. На засіданні були присутні 30 депутатів.
Перед початком розгляду порядку денного, міський голова Валерій Коломєйцев проінформував присутніх про стан справ в місті у межсесійний період.

В Ладижині відкриють соціальний магазин


Незабаром в Ладижині з’явиться соціальний магазин. Наразі, міська влада займається пошуком приміщення і працівників, які обслуговуватимуть дану торгову точку. Як розповів Валерій Коломєйцев, Юрій Косюк дав згоду на те, аби в соціальному магазині продавали курятину по зниженим цінам приблизно на 25-32% дешевше. Найбільше, пан Косюк переймався тим, що подібний магазин заважатиме іншим продавцям курятини у місті. Адже конкуренція повинна бути здоровою.
Але, міський голова запевнив інвестора, що в соціальному магазині курятину купуватимуть лише непрацюючі пенсіонери. Для кожного пенсіонера виготовлять спеціальну картку, по якій продаватимуть лише визначену кількість продукції. Крім курятини в соціальному магазині непрацюючі пенсіонери зможуть купувати також соняшникову олію.

До Ладижина завітає іноземна делегаціяНевдовзі, до Ладижина, з ознайомчим візитом, завітає іноземна делегація з Румунії та Молдови до складу якої увійдуть секретарі місцевих рад міст Бухарест та Кишинів. Валерій Коломєйцев відзначив, що для нашого міста це велика честь.

Ладижин відвідала делегація представників Федерації канадських муніципалітетів17 червня місто Ладижин з робочим візитом відвідала делегація представників Федерації канадських муніципалітетів. Докладніше читайте на Lad.vn.ua

Міський голова запевнив, що зустріч пройшла на дружній ноті, та висловив сподівання у подальшій співпраці із канадськими інвесторами.

- Було б непогано, якби ми увійшли до складу 16 міст, по цим програмам, щоб ці недержавні організації знайшли ті напрямки, які на їх погляд, зацікавили б їх у місті Ладижині, - сказав Коломєйцев.

Біля ринку власників кіосків примусять навести лад біля своїх торгових точок- Я вкрай незадоволений станом справ з благоустрою поблизу ринкової площі. Я вважаю, що власники кіосків повинні наводити лад поблизу своїх торгових точок. Обличчя міста має бути не лише в центрі а й на його околицях, - впевнений Валерій Коломєйцев.

Мер Ладижина купує голоси виборців і радить це робити іншимВалерій Коломєйцев піддав жорсткому розносу публікації в одному з місцевих видань, яке критикувало його під час виборчої кампанії. У відповідь на закиди щодо купівлі ним голосів виборців, мер запевнив що ніколи цього не робив, натомість купував прихильність людей до своєї команди.

- Да я купую відношення людей до свої команди - своїми ділами, своїми думками, своїми пропозиціями. Це погано? Бажаю вам кожному це також робити. Будете ви на цьому місці, або на іншому, усе життя прошу вас робіть це!, - сказав Коломєйцев.

Читайте по темі: Міський голова створює передвиборчу піраміду під вибори?

Братське місто Коло більше не дружить з ЛадижиномПольське місто-побратим Коло, після переобрання бургомістра, обірвало зв’язки із Ладижином. Про це розповів Валерій Коломєйцев.

- На жаль хочу констатувати, що з моменту переобрання бургомістра міста Коло контакти з містом втрачені - з нами не хочуть дружити. Принаймні керівництво цього міста. Сподіваюся, що можливо, прокинуться. Ми готові продовжувати дружбу, - сказав міський голова.

Нагадаємо, у жовтні 2013 року екс-бургомістр м. Коло Мечислав Дрожджевськи відвідав Ладижин у складі польської делегації.
30 червня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 680 Коментарів: 4
Написав: Sidir-Gnatovich 1.07.2015 - 11:24
Новий бургомістр прокинувся і зрозумів, що культура швондера, яку їм нав'язували через п'янство і рпозпусти, їм не підходить. Тому і відмовився продовжувати таку дружбу.
Написав: OstapBender 1.07.2015 - 12:41
Sidir-Gnatovich, з Валєрою можуть дружити тільки підлизи типу Міші, Паші, Ігоря і решти
Написав: Wanch 1.07.2015 - 15:26
OstapBender,
biggrinbiggrinbiggrin А хто - решта???
Ти мені підняв настрій на СТО відсотків. Дякую!)))))
Написав: Антикор 1.07.2015 - 18:57
Sidir-GnatovichБраво!!! Навіть поляки в особі нового бургомістра Коло зрозуміли нашого мера і його *захвалену* команду. Хвали мене моя губонько-так говорить народне прислів*я. А у нашому місті це виглядить так: команда на кожному місці прославляє мера, а мер-свою команду: замкнуте коло кругової поруки і бахвальства. Це зрозуміли навіть у Коло...А нащі люди -ладижинці сплять і не можуть проснутись...антикор.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль