Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство В зоні АТО загинув працівник Ладижинської ТЕС

В зоні АТО загинув працівник Ладижинської ТЕС

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/cc0a0e19c1be5a1ae740bc2e854321b25c30ac23.jpg6 липня 2016 року під час бойових дій на території Луганської області загинув 41-річний працівник ДТЕК Ладижинської ТЕС Воловенко Ігор Іванович.

Про це повідомляє прес-служба ДТЕК Ладижинської ТЕС.

Ігор Іванович був призваний у Військові сили України 13 липня 2015 року Гайсинським об’єднаним районним військовим комісаріатом. Служив у розвідувальній роті. Підрозділ Ігоря Воловенка дислокувався в районі м. Попасна Луганської області.

До мобілізації Ігор Воловенко 22 роки працював складачем поїздів 5 розряду паливно-транспортного цеху ДТЕК Ладижинської ТЕС. Проживав у селі Новоселівка Гайсинського району Вінницької обл.

Загибель Ігоря Воловенка стала неймовірним горем для дружини та двох дітей, а також для всього трудового колективу ДТЕК Ладижинської ТЕС.

«Ігор був надзвичайно відповідальним працівником, виконавчим та працьовитим. Прекрасна людина, наставник. Всі новачки навчалися саме в нього, адже це був наш найкращий працівник. Він вмів розказати і показати, і знайти підхід до кожної людини. А для друзів і колег по роботі Ігор був справжнім другом, на котрого завжди можна було розраховувати у скрутний час. Він був прекрасний сім’янин – виховував доньку та сина. Це трагедія для усіх нас. Війна забирає в нас кращих людей, котрих ми любимо і котрими пишаємося», – говорить заступник керівника паливно-транспортного цеху Леонід Платонов.

Компанія ДТЕК та Гуманітарний штаб «Допоможемо» Ріната Ахметова обов’язково нададуть допомогу сім’ї загиблого енергетика.
7 липня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 728 Коментарів: 3
Написав: Плисак 9.07.2016 - 19:53
И шо?
Написав: OstapBender 11.07.2016 - 16:22
Коцюба, і воно тобі треба гріхів на себе і своїх нащадків набирати?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль