Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада В старій частині Ладижина побудують водогін вартістю 6 млн. гривень

В старій частині Ладижина побудують водогін вартістю 6 млн. гривень

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9896_vod.jpg

На початку 2014 року, Ладижинська міська рада, переймаючись станом природного зниження рівня води на території міста, вирішила побудувати водогін у південно - східній частині Ладижина. На будівництво мережі водопостачання мерія планувала виділити близько 8 мільйонів гривень.
Але, під час чергової 28 сесії Ладижинської міської ради стало відомо, що Ладижин отримає з держбюджету 6 млн. грн. на водопостачання старої частини міста і будівництво нової свердловини, за сприяння нардепа Григорія Заболотного. Тому кошти місцевого бюджету було вирішено зекономити та перенаправити на будівництво парку.
- Мы с вами приняли решение из фонда направить 8 млн на строительсво водопровода. Возможно эта работа будет сделана за счет средств которые нам даст народный депутат. Тогда мы спецфонд сэкономим и больше денег направим на строительство парка, - зазначив міський голова Валерій Коломєйцев.
На будівництво водогону було оголошено тендер, розіграти який вдалося лише 30 жовтня.
За результатами тендеру, Ладижинська міська рада уклала угоду із приватним підприємством «Сучасні будівельні технології – 12», вартістю 6,06 млн. грн., на створення мережі водопостачання в південно – східній частині м. Ладижин. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель», зазначають "Наші гроші"
Передбачено будівництво артезіанських свердловин з водогоном по вул. Сонячна, Щорса та Чапаєва, Братів Петрунів, вул. Механізаторів та на Слободі, а також вуличних водогонів по вулицях Слобода, Робітнича. (До речі, користувачі водогону зможуть придбати за вигідною ціною змішувачі для ванни , кухні чи душевої кабіни на сайті смеситель для ванной цена)
Варто зазначити, що приватне підприємство «Сучасні будівельні технології – 12» у серпні минулого року заснували Олександр Ігнатоля і Раїса Кузьменко. Вони у жовтні 2012 року виступили засновниками ТОВ «Сучасні будівельні технології – 12». На сьогодні фірма переоформлена на Олену Кушнір, а її директором є Микола Кузьменко.
Єдиним конкурентом, що був допущений до торгів, є ТОВ «Гранд Монтаж», власниками якого є Володимир Степаненко, Віктор Захаренко, Михайло Янченко і Олександр Ковальов.
У торгах намагалося також взяти участь ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Ірігаційні системи» з пропозицією вартістю 6,00 млн грн. Але цю пропозицію відхили посилаючись на те, що в заявці відсутні основні умови договору: в довідці щодо наявності працівників відповідної кваліфікації не було інформації про стаж роботи на даній посаді.
7 листопада 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 910 Коментарів: 1
Написав: Wanch 8.11.2014 - 12:26
В цьому році уже "покрили" асфальтом дві вулиці
старого Ладижина, це - Докучаєва і Б.Хмельницького.
Ще "проведуть" водогін і поставлять нові меблі в своїх
житлах.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль