Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка В малому бізнесі Ладижина зайнято більше 2 тисяч громадян

В малому бізнесі Ладижина зайнято більше 2 тисяч громадян

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4091_biz.jpeg
З метою створення сприятливих умов для розвитку малого підприємництва в місті діє «Міська програма розвитку малого підприємництва міста Ладижина на 2013-2014 роки. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
Зростає роль малого бізнесу, як роботодавця. У 2013 році на спрощеній системі оподаткування в Ладижині працювало 76 юридичних та 513 фізичних осіб-підприємців, у яких було зайнято 257 найманих осіб.
Станом на 01.01.2014р. в місті зареєстровано 158 малих підприємств, з яких 118 – діючі. Показник кількості діючих малих підприємств на 10 тис. наявного населення складав 49 одиниць.
Кількість зайнятих в малому бізнесі з врахуванням фізичних осіб - суб’єктів підприємницької діяльності та осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах зайнято 2,1 тис. громадян, що становить 22,4 % населення міста зайнятого у всіх сферах економічної діяльності.
Спостерігається поступове зростання ролі малого підприємництва у формуванні доходної частини бюджету. Сума надходжень до міського бюджету від діяльності суб’єктів малого підприємництва міста за 2013 рік складала 6497,0 тис. грн.. Питома вага надходжень доходів від діяльності суб`єктів малого підприємництва до міського бюджету за 2013 рік становила 5,0 %.
В рамках реалізації Стратегії соціального партнерства компанії ДТЕК і міста Ладижин, Агенцією місцевого економічного розвитку створено «Фонд підтримки підприємництва», пріоритетним завданням якого є надання фінансової допомоги у вигляді поворотної фінансової допомоги для розвитку існуючого та започаткування нового бізнесу в м. Ладижин. Завдяки Фонду, у суб’єктів середнього та малого підприємництва Ладижина з’явилась нова можливість втілити у життя свої ідеї та здійснити комерційні плани.
11 червня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 617 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль