Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка В малому бізнесі Ладижина зайнято більше 2 тисяч громадян

В малому бізнесі Ладижина зайнято більше 2 тисяч громадян

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4091_biz.jpeg
З метою створення сприятливих умов для розвитку малого підприємництва в місті діє «Міська програма розвитку малого підприємництва міста Ладижина на 2013-2014 роки. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
Зростає роль малого бізнесу, як роботодавця. У 2013 році на спрощеній системі оподаткування в Ладижині працювало 76 юридичних та 513 фізичних осіб-підприємців, у яких було зайнято 257 найманих осіб.
Станом на 01.01.2014р. в місті зареєстровано 158 малих підприємств, з яких 118 – діючі. Показник кількості діючих малих підприємств на 10 тис. наявного населення складав 49 одиниць.
Кількість зайнятих в малому бізнесі з врахуванням фізичних осіб - суб’єктів підприємницької діяльності та осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах зайнято 2,1 тис. громадян, що становить 22,4 % населення міста зайнятого у всіх сферах економічної діяльності.
Спостерігається поступове зростання ролі малого підприємництва у формуванні доходної частини бюджету. Сума надходжень до міського бюджету від діяльності суб’єктів малого підприємництва міста за 2013 рік складала 6497,0 тис. грн.. Питома вага надходжень доходів від діяльності суб`єктів малого підприємництва до міського бюджету за 2013 рік становила 5,0 %.
В рамках реалізації Стратегії соціального партнерства компанії ДТЕК і міста Ладижин, Агенцією місцевого економічного розвитку створено «Фонд підтримки підприємництва», пріоритетним завданням якого є надання фінансової допомоги у вигляді поворотної фінансової допомоги для розвитку існуючого та започаткування нового бізнесу в м. Ладижин. Завдяки Фонду, у суб’єктів середнього та малого підприємництва Ладижина з’явилась нова можливість втілити у життя свої ідеї та здійснити комерційні плани.
11 червня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 552 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль