Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Топ-5 В Ладижинському коледжі за участю майданівців провели патріотично-виховну "Годину пам'яті"

В Ладижинському коледжі за участю майданівців провели патріотично-виховну "Годину пам'яті"

16 лютого 2017р. в Ладижинському коледжі студенти зібрались, щоб у глибокій скорботі низько схилити голови перед пам’яттю Героїв Небесної Сотні, які боролися за честь правду і гідність і віддали своє життя за Україну.

Про це повідомляється на сайті Ладижинського коледжу.

Годину пам'яті, приуроченій героям Небесної Сотні було проведено працівниками бібліотеки та групою М-23 куратором якої є Присяжнюк Д.В.

На захід було запрошено учасників Майдану: Нагорний Ю.П., Підвашецький В.З., Пасічник М.Д., які розповіли про історію цієї революції: з чого все почалося і якими жахливими подіями закінчилося на даний час.

Згадали загиблих на Майдані. На сьогодні у списку – понад 100 героїв. Загиблих героїв вшанували хвилиною мовчання.
Година пам'яті була насичена неймовірним духом патріотизму, сповнена любов’ю до рідної землі, до людей і всього живого, що оточує нас, напевно це тому, що поруч з молоддю були учасники майдану.

1295_geroi_ne_vmirayut_nebesna_sotnya17022017_0134_1.jpg (75.61 Kb)0833_geroi_ne_vmirayut_nebesna_sotnya17022017_0044_1.jpg (69.32 Kb)4007_geroi_ne_vmirayut_nebesna_sotnya17022017_0038_1.jpg (78.99 Kb)9993_geroi_ne_vmirayut_nebesna_sotnya17022017_0016_1.jpg (60.79 Kb)
21 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 908 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль