Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Скандалы В Ладижинському інтернаті прикривають «хвости»

В Ладижинському інтернаті прикривають «хвости»

В п’ятницю, 15 лютого, "Свобода Слова в Україні" висвітлила інформацію про те, що директор інтернату для розумово-відсталих дітей «Троянда» в місті Ладижин буде звільнений. Проте, пан Зубко перебуває на роботі до цього часу,а конторські працівники (бухгалтерія) знищують документи та прикривають «хвости» на випадок перевірок.

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7693_0115.jpg

"В п’ятницю ЗМІ передали інформацію про те, що директор інтернату для розумово-відсталих дітей «Троянда» в місті Ладижин пан Зубко буде звільнений. Для цього потрібно розпорядження голови Вінницької обласної ради пана Татусяка.Але як стало відомо громадськості, останніх кілька днів в цьому закладі існує така ситуація. Директор перебуває на роботі до цього часу. Конторські працівники (бухгалтерія) знищують документи та прикривають «хвости» на випадок перевірок, вивозиться з території інтернату майно.Вчора о 14. 00 директор пан Зубко був викиканий в обласну раду для розмови з керівництвом. Його не звільнили і вже після розмови він дав доручення примусити всіх працівників збирати підписи про те, щоб він залишився на посаді.Зараз довірені особи пана Зубка з працівників закладу шляхом погроз вимагають від працівників писати заяви про те, що сталась помилка і директора не потрібно звільняти надавши йому ще один шанс.

За нашою інформацією, в Обласній раді ніхто не планує звільняти пана Зубка, а тому зараз готується маневр про начеб то підтримку цієї особи на посаді. Всі органи влади на Вінниччині починаючи від прокуратури та фінансової інспекції отримали завдання правильно перевіряти інтернат.До нас звертаються працівники закладу з проханням захистити їх, люди не знають що їм робити", - повідомляє "Свобода Слова в Україні" Андрій Скакодуб, голова ради управління громадської організації "Ладижинська громадська рада".Також, "Свобода Слова в Україні" публікує ексклюзивний фоторепортаж з інтернату, ситуація в якому надто важка.

Нагадаємо, що 15 лютого, міністр праці та соціальної політики України Наталія Королевська відвідала з робочим візитом місто Ладижин, а саме дитячий інтернат для розумово-відсталих дітей "Троянда".

Під час відвідування Ладижинського дитячого будинку-інтернату Наталія Королевська поспілкувалася зі співробітниками закладу, які розповіли їй про наявні проблеми – зокрема, про те, що характеристики будівлі не відповідають потребам обслуговування інвалідів. Окрім того, за їхніми словами, не вистачає персоналу, а останні два роки працівники закладу взагалі не отримують коштів на оздоровлення. У свою чергу Наталія Королевська пообіцяла зайнятися шляхами вирішення зазначених питань.

Внаслідок системних проблем Наталія Королевська пообіцяла, що цим закладом буде керувати новий антикризовий менеджер, перед яким стоятиме завдання за рік суттєво змінити ситуацію на краще.

Джерело: http://svobodaslova.in.ua/news/read/9690
22 лютий 2013 | | Автор:Arhip | Переглядів: 728 Коментарів: 1
Написав: Ладыжинец 25.02.2013 - 12:45
Зубко-корупционер!!! Его судить надо!!! В тюрьму!!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль