Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Скандалы В Ладижинському інтернаті прикривають «хвости»

В Ладижинському інтернаті прикривають «хвости»

В п’ятницю, 15 лютого, "Свобода Слова в Україні" висвітлила інформацію про те, що директор інтернату для розумово-відсталих дітей «Троянда» в місті Ладижин буде звільнений. Проте, пан Зубко перебуває на роботі до цього часу,а конторські працівники (бухгалтерія) знищують документи та прикривають «хвости» на випадок перевірок.

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7693_0115.jpg

"В п’ятницю ЗМІ передали інформацію про те, що директор інтернату для розумово-відсталих дітей «Троянда» в місті Ладижин пан Зубко буде звільнений. Для цього потрібно розпорядження голови Вінницької обласної ради пана Татусяка.Але як стало відомо громадськості, останніх кілька днів в цьому закладі існує така ситуація. Директор перебуває на роботі до цього часу. Конторські працівники (бухгалтерія) знищують документи та прикривають «хвости» на випадок перевірок, вивозиться з території інтернату майно.Вчора о 14. 00 директор пан Зубко був викиканий в обласну раду для розмови з керівництвом. Його не звільнили і вже після розмови він дав доручення примусити всіх працівників збирати підписи про те, щоб він залишився на посаді.Зараз довірені особи пана Зубка з працівників закладу шляхом погроз вимагають від працівників писати заяви про те, що сталась помилка і директора не потрібно звільняти надавши йому ще один шанс.

За нашою інформацією, в Обласній раді ніхто не планує звільняти пана Зубка, а тому зараз готується маневр про начеб то підтримку цієї особи на посаді. Всі органи влади на Вінниччині починаючи від прокуратури та фінансової інспекції отримали завдання правильно перевіряти інтернат.До нас звертаються працівники закладу з проханням захистити їх, люди не знають що їм робити", - повідомляє "Свобода Слова в Україні" Андрій Скакодуб, голова ради управління громадської організації "Ладижинська громадська рада".Також, "Свобода Слова в Україні" публікує ексклюзивний фоторепортаж з інтернату, ситуація в якому надто важка.

Нагадаємо, що 15 лютого, міністр праці та соціальної політики України Наталія Королевська відвідала з робочим візитом місто Ладижин, а саме дитячий інтернат для розумово-відсталих дітей "Троянда".

Під час відвідування Ладижинського дитячого будинку-інтернату Наталія Королевська поспілкувалася зі співробітниками закладу, які розповіли їй про наявні проблеми – зокрема, про те, що характеристики будівлі не відповідають потребам обслуговування інвалідів. Окрім того, за їхніми словами, не вистачає персоналу, а останні два роки працівники закладу взагалі не отримують коштів на оздоровлення. У свою чергу Наталія Королевська пообіцяла зайнятися шляхами вирішення зазначених питань.

Внаслідок системних проблем Наталія Королевська пообіцяла, що цим закладом буде керувати новий антикризовий менеджер, перед яким стоятиме завдання за рік суттєво змінити ситуацію на краще.

Джерело: http://svobodaslova.in.ua/news/read/9690
22 лютий 2013 | | Автор:Arhip | Переглядів: 714 Коментарів: 1
Написав: Ладыжинец 25.02.2013 - 12:45
Зубко-корупционер!!! Его судить надо!!! В тюрьму!!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль