Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство В Ладижинському аграрному коледжі відзначили День працівника сільського господарства

В Ладижинському аграрному коледжі відзначили День працівника сільського господарства

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0872_nt3.jpg

Щорічно у третю неділю листопада в Україні відзначають День працівників сільського господарства - свято, присвячене всім аграріям країни.
Не оминуло це свято і Ладижинський коледж ВНАУ, адже шанобливе ставлення до аграріїв було в Україні з покон віків, зазначається на офіційному сайті навчального закладу.
Привітав працівників коледжу із професійним святом заступник директора з навчальної роботи Огороднік Олександр Васильович. Він побажав усім присутнім поваги від оточуючих, здоров’я і благополуччя та вручив грамоти, підписані президентом ВНАУ Калетником Г.М. завідувачу відділення «Механізації сільського господарства» Сандуляку Андрію Миколайовичу та агроному коледжу Козару Олександру Михайловичу за багаторічну, сумлінну працю, добросовісне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята: Дня працівника сільського господарства.
По закінченні урочистої частини студенти та викладацький склад коледжу влаштували радісне свято з веселими конкурсами, сценками, піснями та танцями. Чудовим сюрпризом для всіх став вихід на сцену самих маленьких артистів, які привітали присутніх із святом та піднесли адміністрації коледжу коровай. Час пройшов непомітно. Усі були в захваті від побаченого на сцені.
23 листопада 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 502 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль