Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство В Ладижинському аграрному коледжі відзначили День працівника сільського господарства

В Ладижинському аграрному коледжі відзначили День працівника сільського господарства

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0872_nt3.jpg

Щорічно у третю неділю листопада в Україні відзначають День працівників сільського господарства - свято, присвячене всім аграріям країни.
Не оминуло це свято і Ладижинський коледж ВНАУ, адже шанобливе ставлення до аграріїв було в Україні з покон віків, зазначається на офіційному сайті навчального закладу.
Привітав працівників коледжу із професійним святом заступник директора з навчальної роботи Огороднік Олександр Васильович. Він побажав усім присутнім поваги від оточуючих, здоров’я і благополуччя та вручив грамоти, підписані президентом ВНАУ Калетником Г.М. завідувачу відділення «Механізації сільського господарства» Сандуляку Андрію Миколайовичу та агроному коледжу Козару Олександру Михайловичу за багаторічну, сумлінну працю, добросовісне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята: Дня працівника сільського господарства.
По закінченні урочистої частини студенти та викладацький склад коледжу влаштували радісне свято з веселими конкурсами, сценками, піснями та танцями. Чудовим сюрпризом для всіх став вихід на сцену самих маленьких артистів, які привітали присутніх із святом та піднесли адміністрації коледжу коровай. Час пройшов непомітно. Усі були в захваті від побаченого на сцені.
23 листопада 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 421 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль