Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Интервью В ладижинській лікарні новий ЛОР

В ладижинській лікарні новий ЛОР

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/70_lor.png

Чотири останні роки в ладижинській лікарні не було ЛОРа. Через відсутність цього спеціаліста у міській лікарні, ладижинці змушені були звертатися за медичною допомогою в інші лікарні, наприклад Гайсина або Тростянця.

Нагадаємо, владі Ладижина протягом кількох років не вдавалося укомплектувати штат міської лікарні

І ось, нарешті, в нашому медичному закладі з’явився новий отоларинголог – Микола Коваль. До слова сказати, молодому спеціалісту надали службову квартиру, пише «Нове місто».

Офіційно Микола Коваль приступив до своїх службових обов’язків 6 липня. І зразу ж, з наступного дня почав приймати хворих.
Приїхав до нас молодий спеціаліст із Київської області. За його плечима – Вінницький мед університет, який він закінчив у 2012 році, інтернатура в Києві та Білій Церкві, рік працював у Біло-Церківському районі. Працювати у Ладижин пан Микола приїхав за бажанням – дізнавшись, що в Ладижині є вільна вакансія отоларинголога. Як каже лікар, до нас він – надовго і всерйоз. Приїхав із сім’єю – дружиною Валентиною та п’ятимісячною донькою Віронічкою. Пані Валентина також є медиком. (До речі, для лікування та вирівнювання зубів у любому віці лікарі рекомендують універсальні брекети. Детальніше - сторінка про брекет-системи)

Микола Коваль розповів про свої враження від пацієнтів та міста загалом.

- Те, що у Ладижині довго не було ЛОРа, - відчцвається. Є немало запущених випадків захворювань, а ще для людей дуже незручно, коли їх направляють у Тростянець, чи Вінницю. Деякі кажуть з порогу : «Тільки не направляйте у Тростянець!» - розповідає М.Коваль. – В перспективі перспективі ми будемо працювати над тим, щоб надавати ладижинцям максимальний обсяг лордопомоги на місці, на базі міської лікарні.

Як вважає пан Микола, звертатись до лікаря варто за найменших підозр на хворобу, оскльки вчасно встановлений діагноз допомогає зменшувати ризик проблем зі здоров’ям. Особливо важливо виявляти захворювання на ранній стадії у дітей.

Що ж, будемо сподіватись, що плани молодого ЛОРа будуть втілюватись у життя, чого ми йому щиро бажаємо. А всім нашим землякам - ладижинцям бажаємо бути здоровими!
9 липня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 1101 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль