Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Интервью В ладижинській лікарні новий ЛОР

В ладижинській лікарні новий ЛОР

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/70_lor.png

Чотири останні роки в ладижинській лікарні не було ЛОРа. Через відсутність цього спеціаліста у міській лікарні, ладижинці змушені були звертатися за медичною допомогою в інші лікарні, наприклад Гайсина або Тростянця.

Нагадаємо, владі Ладижина протягом кількох років не вдавалося укомплектувати штат міської лікарні

І ось, нарешті, в нашому медичному закладі з’явився новий отоларинголог – Микола Коваль. До слова сказати, молодому спеціалісту надали службову квартиру, пише «Нове місто».

Офіційно Микола Коваль приступив до своїх службових обов’язків 6 липня. І зразу ж, з наступного дня почав приймати хворих.
Приїхав до нас молодий спеціаліст із Київської області. За його плечима – Вінницький мед університет, який він закінчив у 2012 році, інтернатура в Києві та Білій Церкві, рік працював у Біло-Церківському районі. Працювати у Ладижин пан Микола приїхав за бажанням – дізнавшись, що в Ладижині є вільна вакансія отоларинголога. Як каже лікар, до нас він – надовго і всерйоз. Приїхав із сім’єю – дружиною Валентиною та п’ятимісячною донькою Віронічкою. Пані Валентина також є медиком. (До речі, для лікування та вирівнювання зубів у любому віці лікарі рекомендують універсальні брекети. Детальніше - сторінка про брекет-системи)

Микола Коваль розповів про свої враження від пацієнтів та міста загалом.

- Те, що у Ладижині довго не було ЛОРа, - відчцвається. Є немало запущених випадків захворювань, а ще для людей дуже незручно, коли їх направляють у Тростянець, чи Вінницю. Деякі кажуть з порогу : «Тільки не направляйте у Тростянець!» - розповідає М.Коваль. – В перспективі перспективі ми будемо працювати над тим, щоб надавати ладижинцям максимальний обсяг лордопомоги на місці, на базі міської лікарні.

Як вважає пан Микола, звертатись до лікаря варто за найменших підозр на хворобу, оскльки вчасно встановлений діагноз допомогає зменшувати ризик проблем зі здоров’ям. Особливо важливо виявляти захворювання на ранній стадії у дітей.

Що ж, будемо сподіватись, що плани молодого ЛОРа будуть втілюватись у життя, чого ми йому щиро бажаємо. А всім нашим землякам - ладижинцям бажаємо бути здоровими!
9 липня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 1112 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль