Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада В ладижинських школах оголосили карантин

В ладижинських школах оголосили карантин

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/1809_detail_picture_562758.jpgУ ладижинських школах призупинили навчання через епідемію грипу та ГРВІ у місті.

Про це повідомило радіо Lada.FM з посиланням на начальника відділу освіти Ладижинської міської ради Юрій Журба.

Варто зазначити, що поріг захворюваності було перевищено буквально на цих вихідних. За даними відділу освіти, ще минулого тижня ситуація у міських ЗОШ була стабільна, а уже в понеділок кількість дітей, які залишились удома, суттєво зросла.

За повідомленням міської комісії з техногенно-екологічної безпеки, епідпоріг у Ладижині перевищено на 18%, і становить 38%.

«На жаль, за вихідні виросла кількість хворих дітей, згідно з повідомленням медиків. І сьогодні, коли діти прийшли до школи, ми провели підрахунок відсутніх по хворобі і виявили, що у середньому по місту ситуація перейшла епідпоріг, і ця цифра складає більше 20%. І тому, на техногенній комісії, було прийнято рішення від завтра припинити навчальний процес у наших міських школах і також в селі Лукашівка»,- повідомив очільник міського відділу освіти.

Як підкреслив Юрій Журба, також у місті скасовані усі новорічні ранки, що були заплановані у школах. Знову ладижинські учні сядуть за парти, як і планувалось уже 16 січня, після завершення новорічних канікул.

Водночас пан Журба відзначив, що дошкільні навчальні заклади міста не змінюють свій графік і працюватимуть у звичному режимі.

«Якщо говорити про садочки, то наші дошкільні заклади перебувають у звичайному, нормальному режимі. Будуть працювати. І дітки зможуть відсвяткувати там новорічні ранки»,- каже Юрій Журба.
26 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 965 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль