Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство В ладижинських школах безкоштовно годуватимуть лише пільговиків

В ладижинських школах безкоштовно годуватимуть лише пільговиків

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4210_10603823_313952712109307_71347741111454798_o.jpg

Як ми вже повідомляли, з початку цього року, у зв’язку зі зняттям чорнобильської зони, у ладижинських школах відмінили харчування учнів, яке безкоштовно забезпечувалося з держбюджету.

Починаючи із 6 квітня харчування дітей у школах Ладижина буде відновлено, але відтепер безкоштовним воно буде лише для учнів 1-4 класів та дітей-пільговиків 5-11 класів.

Тендер із визначення організації, яка харчуватиме учнів, відбувся 18 березня, пише «Нове місто».

- Тендер щодо харчування виграло споживче товариство «Прометей» із с. Бубнівка Гайсинського району, воно і годуватиме школярів, - розповідає начальник міського відділу освіти Юрій Журба.

Як розповів пан Юрій, до пільгових категорій відносяться учні 5-11 класів із числа дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування та малозабезпечених сімей, які отримують допомогу згідно із законом. Крім того, за ініціативи міського голови, виконкомом було прийняте рішення безкоштовно годувати і дітей з сімей учасників АТО та з родин вимушених переселенців.

- Тому прохання до батьків цих дітей до 3 квітня подати відповідні документи, які підтверджують статус пільговика згідно з чинним законодавством, - каже Ю.Журба.

Харчуватися у шкільних їдальнях зможуть і всі інші учні 5-11 класів, однак за батьківську плату. Мами і тата, які бажають, щоб їхні діти змогли у школі поїсти гаряченького, мають укласти індивідуальний договір із СТ «Прометей».

У місяць гарячий обід обійдеться в середньому у 235 гривень. При цьому батьки зможуть обирати меню за вибором – або це буде повний комплексний обід, або ж тільки друга та третя страви. Цим батькам також потрібно визначитися до 3 квітня.
Наразі організація, яка харчуватиме учнів, завозить обладнання, посуд та інші необхідні речі у їдальні міських шкіл.

Читайте також: Харчування в ладижинських дитсадках стало платним

Виконком Ладижина визначився з категоріями дітей, які харчуватимуться у школах безкоштовно

26 березень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 476 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль