Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5 В Ладижині з’явився люстраційний список

В Ладижині з’явився люстраційний список

31 січня в нашому місті відбулось перше засідання громадського люстраційного комітету міста Ладижин.

В роботі комітету взяли участь Оксана Денисюк, Василь Бобрик, Володимир Катеринич, Володимир Пашковський, Василь Підвашецький, Микола Римар, Ніна Бурлаченко, Юрій Нагорний, Ірина Зеленецька та Андрій Скакодуб.
Головою люстраційного комітету було обрано Пасічника Миколу Даниловича, - активіста Євромайдану, учасника Самооборони міста Ладижин та відомого в місті громадського активіста.
Головним питанням порядку денного стало обговорення списку учасників антимайдану від міста Ладижин та участі у антимайдані місцевих бюджетників, а також персональної відповідальності чиновників та потенційного переліку осіб, що підлягають люстрації в Ладижині.

Всі учасники погодились з тим, що роботу люстраційного комітету слід здійснювати в правовому полі та убезпечитись від помилок, що були зроблені в інших містах України.
Порадившись, люстраційний комітет прийняв рішення створити громадський реєстр осіб, що підлягають люстрації в місті Ладижин до якого будуть включати тих, хто може бути звільнений відповідно до Закону України «Про очищення влади». Також до Реєстру будуть включати корупціонерів та тих, хто буде перешкоджати роботі люстраційного комітету.
Потенційних претендентів до «люстраційного списку» зможє подати любий житель міста, громадська організація чи політична партія. Для цього буде необхідно заповнити аплікаційну форму, яку буде розроблено та вказати на підстави для включення до списку потенційного претендента.

На першому засіданні всі одностайно вирішили включити до створеного громадського Реєстру першого кандидата. Ним став, колишній очільник міського осередку партії регіонів України та заступник міського голови Олександр Ткачук, який несе персональну відповідальність за направлення тітушок в місто Київ на антимайдан, як голова партійного осередку та людина, прізвище якої зазначено в списку учасників під номером один.

Також було вирішено звернутися до прокурора Вінницької області та начальника УМВС України у Вінницькій області з пропозицією провести люстрацію в прокуратурі міста Ладижин та міському відділі міліції, як того вимагає Закон. Відповідні звернення буде спрямовано найближчим часом.

Свою діяльність люстраційний комітет планує висвітлювати через комунальні ЗМІ, які належать всій територіальній громаді міста Ладижин.

6624_l1.jpg (86.03 Kb)2379_l2.jpg (80. Kb)6889_l3.jpg (70.85 Kb)
2 лютий 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 626 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль