Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5 В Ладижині з’явився люстраційний список

В Ладижині з’явився люстраційний список

31 січня в нашому місті відбулось перше засідання громадського люстраційного комітету міста Ладижин.

В роботі комітету взяли участь Оксана Денисюк, Василь Бобрик, Володимир Катеринич, Володимир Пашковський, Василь Підвашецький, Микола Римар, Ніна Бурлаченко, Юрій Нагорний, Ірина Зеленецька та Андрій Скакодуб.
Головою люстраційного комітету було обрано Пасічника Миколу Даниловича, - активіста Євромайдану, учасника Самооборони міста Ладижин та відомого в місті громадського активіста.
Головним питанням порядку денного стало обговорення списку учасників антимайдану від міста Ладижин та участі у антимайдані місцевих бюджетників, а також персональної відповідальності чиновників та потенційного переліку осіб, що підлягають люстрації в Ладижині.

Всі учасники погодились з тим, що роботу люстраційного комітету слід здійснювати в правовому полі та убезпечитись від помилок, що були зроблені в інших містах України.
Порадившись, люстраційний комітет прийняв рішення створити громадський реєстр осіб, що підлягають люстрації в місті Ладижин до якого будуть включати тих, хто може бути звільнений відповідно до Закону України «Про очищення влади». Також до Реєстру будуть включати корупціонерів та тих, хто буде перешкоджати роботі люстраційного комітету.
Потенційних претендентів до «люстраційного списку» зможє подати любий житель міста, громадська організація чи політична партія. Для цього буде необхідно заповнити аплікаційну форму, яку буде розроблено та вказати на підстави для включення до списку потенційного претендента.

На першому засіданні всі одностайно вирішили включити до створеного громадського Реєстру першого кандидата. Ним став, колишній очільник міського осередку партії регіонів України та заступник міського голови Олександр Ткачук, який несе персональну відповідальність за направлення тітушок в місто Київ на антимайдан, як голова партійного осередку та людина, прізвище якої зазначено в списку учасників під номером один.

Також було вирішено звернутися до прокурора Вінницької області та начальника УМВС України у Вінницькій області з пропозицією провести люстрацію в прокуратурі міста Ладижин та міському відділі міліції, як того вимагає Закон. Відповідні звернення буде спрямовано найближчим часом.

Свою діяльність люстраційний комітет планує висвітлювати через комунальні ЗМІ, які належать всій територіальній громаді міста Ладижин.

6624_l1.jpg (86.03 Kb)2379_l2.jpg (80. Kb)6889_l3.jpg (70.85 Kb)
2 лютий 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 714 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль