Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство В Ладижині з’явився будинок на дереві

В Ладижині з’явився будинок на дереві

В одному з ладижинських дворів з’явився незвичайний будиночок розташований на дереві. Будиночок спорудили дітлахи, ймовірно в пошуках романтики та місця де можна було б сховатися та пограти у щось цікаве. Це своєрідне гніздо, куди дорослим вхід категорично заборонено.
Сьогодні в нашому місті облаштовуються і дитячі майданчики, і спортивні площадки де діти, і навіть дорослі, можуть проводити своє дозвілля. Але, щось спонукає юні таланти створювати подібні витвори архітектурного мистецтва.
Можливо при спорудженні майданчиків не враховуються думки та потреби дітей. Або, просто дітлахи вирішили у такий креативний спосіб реалізувати свої задуми та мрії.
До речі, подібні будинки люди будують в багатьох країнах світу. Для любителів незвичайного відпочинку і яскравих вражень існують навіть «готелі на дереві».
8674_dscn3803.jpg (225.44 Kb)6613_dscn3805.jpg (2.85 Kb)7418_dscn3806.jpg (223.96 Kb)9251_dscn3808.jpg (132.53 Kb)4140_dscn3809.jpg (186.47 Kb)4593_dscn3811.jpg (142.75 Kb)6176_dscn3813.jpg (192.4 Kb)
27 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 715 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль