Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство В Ладижині з’явився будинок на дереві

В Ладижині з’явився будинок на дереві

В одному з ладижинських дворів з’явився незвичайний будиночок розташований на дереві. Будиночок спорудили дітлахи, ймовірно в пошуках романтики та місця де можна було б сховатися та пограти у щось цікаве. Це своєрідне гніздо, куди дорослим вхід категорично заборонено.
Сьогодні в нашому місті облаштовуються і дитячі майданчики, і спортивні площадки де діти, і навіть дорослі, можуть проводити своє дозвілля. Але, щось спонукає юні таланти створювати подібні витвори архітектурного мистецтва.
Можливо при спорудженні майданчиків не враховуються думки та потреби дітей. Або, просто дітлахи вирішили у такий креативний спосіб реалізувати свої задуми та мрії.
До речі, подібні будинки люди будують в багатьох країнах світу. Для любителів незвичайного відпочинку і яскравих вражень існують навіть «готелі на дереві».
8674_dscn3803.jpg (225.44 Kb)6613_dscn3805.jpg (2.85 Kb)7418_dscn3806.jpg (223.96 Kb)9251_dscn3808.jpg (132.53 Kb)4140_dscn3809.jpg (186.47 Kb)4593_dscn3811.jpg (142.75 Kb)6176_dscn3813.jpg (192.4 Kb)
27 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 702 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль