Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5 В Ладижині знову новий-старий мер

В Ладижині знову новий-старий мер

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7460_img_0447.jpg

Стали віі результати виборів міських голів у деяких великих містах Вінниччини. Про це, 26 жовтня, йшлося на прес-конференції в облдержадміністрації.

Зокрема, у Ладижині, знову, із великим відривом з результатом в 69% перемагає Валерій Коломєйцев, який займає крісло мера міста з 2001 року. Цьогоріч Коломєйцев балотувався від «Нашого краю», пише «Інформаційна Вінниччина».
26 жовтня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 1048 Коментарів: 6
aleksandr
Написав: aleksandr 26.10.2015 - 21:28
Валерій ПОЗДОРОВЛЯЮ !!! На першій сесії міської ради треба провести рішення про заборону бензинових заправок на території міста !!! (Тому , що Коктель Молотова зможуть Майдануті виготовляти)......................
Написав: pash 26.10.2015 - 21:41
Pash. Хотіли бачити нові обличчя у "владі" так дивіться-ось воно- старий новий....Інтересно як буде проходити інавгурація нашого "не потопляемого и незаменимого". характерно те,що наш мер не писав у черговий раз своєї програми...Мабудь схаменувся тому, що попередні програми він,жодної, не виконав.Проте у програмі "Їхнього краю" зник несерйозний принцип-буду працювати за принципом- "не народ для влади,а влада для народу". Кому ж буде служити нинішня "влада"????
Написав: Sidir-Gnatovich 27.10.2015 - 09:01
На цих виборах раби вибирали собі панів, а вільні люди - слуг.Як ви думаєте, кого більше у місті- рабів чи вільних людей?
Написав: OstapBender 27.10.2015 - 17:34
Одна надія, може десь на полюванні його приймуть за оленя і підстрелять, або сам крякне
Написав: Dobrynia 27.10.2015 - 18:42
Подобаеться як пукан рве у "європеців". А Валерчіка вітаю, хоча в 14-тому радив ому забити на мадаунів та відпочивати на рибалочці. Ладижинці мають сенс-краще вибрати старого і бути окрасою, міцью та перлиною Вінничини, чим з "укропами" помийкою.
Написав: pash 27.10.2015 - 19:08
Остапе схаменися нам цього оленя потрібно берегти і не допускати,щоб на нього старого ні моль не сіла,ні пилюка не припала. Хто ж тоді буде відповідати за його багаторічне шахрайство і зловживання службовим становищем і інші правопорушеннями. Адже кримінальні справи не закриті!!!! Їх лише притримують.....хіба що його виручить одна довідочка, або ж він своєчасно втече за кордон...Недарма він туди зачастив...А для Добрині- не спіши порівнювати Ладижин із перлиною Вінничини...Їхня ряба яку привів у місто не хто інший, як Валерчик ще себе покаже своїми ароматами. Це тільки початок а квіточки уже є, а ягідки будуть!!!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль