Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство В Ладижині знеструмлено центр міста

В Ладижині знеструмлено центр міста

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9342_kab.jpg

25 листопада центр міста Ладижина залишився без електрики. Зокрема, у перелік знеструмлених об’єктів попала міська рада, міліція, супермаркети та банкомати.
Подейкують, що до аварії призвели будівельні роботи в парку, під час яких було порвано електрокабелі що пролягають в землі.
За офіційною ж версією стався перепад напруги на одній з підстанцій, що належить Ладижинській ТЕС і саме через різкий скачок напруги відбулося перегоряння кабелів.
Внаслідок аварії в деяких помешканнях погоріла побутова техніка. Крім того, все місто залишилося без кабельного телебачення.
Як нас запевнили в Тростянецькій РЕМ, проблем з електропостачанням у них немає і всі пошкоджені кабелі відносяться до Ладижинської ТЕС.
Наразі наслідки аварії ліквідовуються.
25 листопада 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 480 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль