Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5 В Ладижині за круглий стіл сіли іноземні екологи, журналісти та представники МХП

В Ладижині за круглий стіл сіли іноземні екологи, журналісти та представники МХП

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5966__mg_4762.jpg

В Ладижині відбулась зустріч делегації екологів та журналістів із директором ВП "Птахофабрика "Вінницький бройлер" МХП Ігорем Лещенко.

Як ми вже повідомляли, нещодавно, Ладижин з п’ятиденним візитом відвідали іноземні екологи та журналісти.

Учасники делегації, до складу якої увійшли представники Національного екологічного центру України, міжнародної екологічної громадської організації НПО «Бенквоч» ( Болгарія), - Феданка Багила-МакГра, еко-журналіст з Німеччини Бернхард Классен, який пише для британського та німецького видання та еко-фотограф-журналіст з Швейцарії Нільс Аккерман, здійснювали моніторинг діяльності компанії МХП в Вінницькій області.

Протягом чотирьох робочих днів, у всіх поїздках, групу екологів супроводжували представники ладижинських громадських організацій «Ладижинська громадська рада» та «Народний центр екологічного контролю», які забезпечили гостям інформаційну та організаційну підтримку.

В рамках візиту, делегація зустрілась із директором ВП "Птахофабрика "Вінницький бройлер" МХП Ігорем Лещенко.

В першу чергу іноземців цікавили питання взаємодії та комунікації між компанією і населенням, що проживає у безпосередній близькості від працюючих пташників, а також територіальними громадами, де будівництво пташників лише планується.

Загалом, на території Тростянецького та Тульчинського району вже функціонує 12 бригад пташників, які випускають продукцію під брендом «Нашої Ряби». Комплекс обслуговує близько 4900 чоловік. Наразі, планується будівництво ще 10 бригад. Після їх запуску, кількість працюючих подвоється.

Не є таємницею те, що час від часу між людьми та керівництвом компанії виникають конфлікти, через небажання людей жити поруч із пташниками.

Втім, директор «Вінницького бройлеру» Ігор Лещенко спростовує таку інформацію.

«На сьогоднішній день у нас немає проблем з вибором площадок для будівництва пташників»
, - говорить Ігор Лещенко.

Виконує інвестор і обіцяні громадам соціальні гарантії.

«Гроші виділяються на рахунки сільських рад. Так, за 2016 рік, освоєні майже всі кошти», - наголосив Лещенко.

Цікавили учасників делегації і більш професійні запитання щодо породи курей що вирощують у пташниках та проблем їх селекції.

Результатом кількагодинної зустрічі стало підписання протоколу, який на думку учасників має стати початком можливого діалогу компанії МХП та екологічної громадськості.

15 серпня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 805 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль