Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5 В Ладижині за круглий стіл сіли іноземні екологи, журналісти та представники МХП

В Ладижині за круглий стіл сіли іноземні екологи, журналісти та представники МХП

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5966__mg_4762.jpg

В Ладижині відбулась зустріч делегації екологів та журналістів із директором ВП "Птахофабрика "Вінницький бройлер" МХП Ігорем Лещенко.

Як ми вже повідомляли, нещодавно, Ладижин з п’ятиденним візитом відвідали іноземні екологи та журналісти.

Учасники делегації, до складу якої увійшли представники Національного екологічного центру України, міжнародної екологічної громадської організації НПО «Бенквоч» ( Болгарія), - Феданка Багила-МакГра, еко-журналіст з Німеччини Бернхард Классен, який пише для британського та німецького видання та еко-фотограф-журналіст з Швейцарії Нільс Аккерман, здійснювали моніторинг діяльності компанії МХП в Вінницькій області.

Протягом чотирьох робочих днів, у всіх поїздках, групу екологів супроводжували представники ладижинських громадських організацій «Ладижинська громадська рада» та «Народний центр екологічного контролю», які забезпечили гостям інформаційну та організаційну підтримку.

В рамках візиту, делегація зустрілась із директором ВП "Птахофабрика "Вінницький бройлер" МХП Ігорем Лещенко.

В першу чергу іноземців цікавили питання взаємодії та комунікації між компанією і населенням, що проживає у безпосередній близькості від працюючих пташників, а також територіальними громадами, де будівництво пташників лише планується.

Загалом, на території Тростянецького та Тульчинського району вже функціонує 12 бригад пташників, які випускають продукцію під брендом «Нашої Ряби». Комплекс обслуговує близько 4900 чоловік. Наразі, планується будівництво ще 10 бригад. Після їх запуску, кількість працюючих подвоється.

Не є таємницею те, що час від часу між людьми та керівництвом компанії виникають конфлікти, через небажання людей жити поруч із пташниками.

Втім, директор «Вінницького бройлеру» Ігор Лещенко спростовує таку інформацію.

«На сьогоднішній день у нас немає проблем з вибором площадок для будівництва пташників»
, - говорить Ігор Лещенко.

Виконує інвестор і обіцяні громадам соціальні гарантії.

«Гроші виділяються на рахунки сільських рад. Так, за 2016 рік, освоєні майже всі кошти», - наголосив Лещенко.

Цікавили учасників делегації і більш професійні запитання щодо породи курей що вирощують у пташниках та проблем їх селекції.

Результатом кількагодинної зустрічі стало підписання протоколу, який на думку учасників має стати початком можливого діалогу компанії МХП та екологічної громадськості.

15 серпня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 819 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль