Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5 В Ладижині вшанують пам'ять загиблих Героїв Небесної Сотні

В Ладижині вшанують пам'ять загиблих Героїв Небесної Сотні

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1752_img_0127.jpg

Минув рік після трагічних подій на Майдані. І сьогодні, ми знову в скорботі й з великою вдячністю згадуємо Героїв Небесної Сотні.
Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.
Ми маємо пам’ятати подвиг Героїчної Сотні, що журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

Питання підготовки та проведення урочистих заходів з нагоди сумної дати було підняте, під час позачергової 38-ї сесії Ладижинської міської ради, депутатом міськради Оксаною Якимівною Денисюк.

- Нещодавно була річниця загибелі перших жертв на Майдані. Ми відзначали цю подію, але відзначали у дуже вузькому колі, - сказала Оксана Денисюк. - Скоро настає річниця загибелі Небесної Сотні і я прошу включити до порядку денного питання підготовки цієї річниці та її проведення. Я пропоную провести урочисті заходи, для цього у нас в місті є всі відповідні служби.

Депутати Ладижинської міськради підтримали пропозицію депутатки і ухвалили рішення: «Доручити відділу культури та відділу освіти з метою патріотичного виховання молоді провести 22 лютого урочисті заходи присвячені річниці загибелі Небесної Сотні»
2 лютий 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 677 Коментарів: 5
Написав: Wanch 6.02.2015 - 20:29
А ви не скажете скільки тисяч українців долучились до
"небесної сотні?"
Тут не "УРОЧИСТІ ЗАХОДИ" потрібні! а в церкві
запалити сотню свічок і молитися Господу за те,
щоб наші Правителі не слухали А.Меркель, а зупинили
кровопролиття між братами України.
Partizan
Написав: Partizan 6.02.2015 - 22:32
Я щось не зрозумів виразу "урочисті заходи"((( По російськи це "торжественные мероприятия". Люди добрі депутати і журналісти, ви що з глузду зїхали? Яке торжество, які урочистості? Може ще танці влаштуємо? Це депутат Денисюк заявила що їй потрібні урочистості? Мда, хтось гинув на Майдані, кров проливав, а комусь це урочистості
Написав: Wanch 7.02.2015 - 09:24
Partizan,
ЦИТАТА: " Я пропоную провести урочисті заходи, для цього у нас в місті є всі відповідні служби. "

АГА! У нас є "МИМИНО", є ресторан, можно в лісі на пеньок
недорогий коньячок.
Служби у нас лише чекають, і про нас дбають!
У нас перейняли моду від російських коміків хлопати
в ладошки коли опускають покійника в яму!
Так що обов*язково потрібно ввести в урочисті заходи
"БУРНІ ОВАЦІЇ".
У наших організаторів "святкувань" уже давно криша
поїхала і мабуть не відремонтують, бо всі гроші йдуть
на війну, щоб захистити банду олігархів від банкрутства.
Написав: La-la-La-la 7.02.2015 - 10:38
Ванач, ты старый как цап и неразбираешся в жизни.
Так вот старый ЦАП, когда хоронили нашего первого убиенного Сергея, то пол Ладыжина стояло вдоль дороги и хлопали в ладоши герою. Там руцких не было. Там были мы братья , украинцы и евреи.Так они благодарили Сергею.
Написав: Potroshenko 11.02.2015 - 19:34
«Киевстар» восстанавливает работу мобильной связи в ЛуганскеКомментарии: 1
50 базовых станций уже функционируют
"Киевстар" восстановил в Луганской области работу 50 базовых станций мобильной связи. В ближайшее время должны быть включены еще 150 объектов инфраструктуры сети.
Сегодня, 11 февраля, мобильная связь появилась в Луганске и близлежащих населенных пунктах. Оператор рассчитывает восстановить до 60% оборудования.
Как рассказал директор по эксплуатации сети и сервисов "Киевстар" Владимир Кабаненко, специалисты ищут технические решения по восстановлению связи. Для Луганской области такая возможность уже найдена. Они удаленно перенаправили трафик по другим маршрутам.
Между тем, в Донецкой области не функционирует 34% базовых станций, в Луганской - 40%

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль