Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство В Ладижині вшанували 29-ту річницю Чорнобильської катастрофи

В Ладижині вшанували 29-ту річницю Чорнобильської катастрофи

26 квітня 2015 року минає 29 років від дня Чорнобильської катастрофи, яка озивається пекучим болем і стражданнями у багатьох українських родинах.

З метою вшанування в місті Ладижин подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, 23 квітня 2015 року в приміщенні актового залу Ладижинської ЗОШ №3 відбулась зустріч представників виконавчого комітету Ладижинської міської ради із членами міської громадської організації „Союз-Чорнобиль” та жителями міста. Про це повідомляється на офіційному сайті Ладижинської міської ради.

Як йдеться у повідомленні, із вступним словом до учасників зібрання звернувся заступник міського голови Ладижина Олександр Ткачук.

Також перед присутніми виступили: голова міської громадської спілки „Союз-Чорнобиль” В.Ганзієнко, учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС К.Мудрегель, евакуйована із зони відчуження у 1986 році Л.Підлубна, начальник відділу з питань соціального захисту населення, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи В.Геращенко.

На зібранні обговорювали важливі питання соціального захисту ліквідаторів аварії на ЧАЕС, евакуйованих із зони відчуження у 1986 році та спільно шукали шляхи їх вирішення.

Під час зустрічі було нагороджено грамотами та грошовими преміями з міського бюджету 5 осіб із числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та евакуйованих із зони відчуження категорії 2.
Учнями Ладижинської ЗОШ №3 був представлений концерт присвячений подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

6002_mr1.jpg (143.13 Kb)9989_mr2.jpg (115.8 Kb)9093_mr3.jpg (143 Kb)
27 квітень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 416 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль