Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка В Ладижині визначилися з пасажирськими перевізниками

В Ладижині визначилися з пасажирськими перевізниками

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6199_img_0281.jpg

10 грудня 2014 року Ладижинською міською радою було проведено конкурс на здійснення перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах. Про це йдеться на офіційному сайті держустанови.

За результатами конкурсу переможцями стали:

на маршрутах «Ладижинська ТЕС – вул. Механізаторів - Ладижинська ТЕС» - ФОП Черкес В.В. ;

на маршруті «Ладижинська ТЕС- с. Лукашівка» - ФОП Наказнюк Г.Я.;

на маршрутах «м. Ладижин – сел. Губник» та «м. Ладижин – ТОВ «Швейцарія» - ФОП Лехман М.О.

Варто зазначити, що вищезгадані підприємці – переможці конкурсу, і раніше займалися пасажирськими перевезеннями у місті Ладижин.

Читайте також: Проїзд в ладижинських маршрутках здорожчав на 50%

Дотації на міські перевезення щомісячно спустошуватимуть міську казну Ладижина майже на 85 тис. грн
16 січень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 480 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль