Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка, Влада В Ладижині визначилися із оцінщиком земель

В Ладижині визначилися із оцінщиком земель

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/66_saratov_b_61877.jpg

Ладижинська міська рада оприлюднила результати конкурсу із закупівлі послуг з відбору виконавця з проведення робіт з оцінки земель.

«09 березня 2016 року відбувся конкурс із закупівлі послуг з відбору виконавця з проведення робіт з оцінки земель.
Згідно рішення 4 сесії 7 скликання Ладижинської міської ради від 29.03.2016р. №169 про затвердження результатів конкурсу з відбору виконавця послуг з виконання робіт з оцінки земель, відповідно до протоколу конкурсної комісії з відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель, виконавця земельних торгів №8 від 09.03.2016р., переможцем визнано ТОВ фірма «Медінтеграція» ЛТД»,
- йдеться у повідомленні міськради.
5 квітень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 472 Коментарів: 1
Написав: Solovijchuk 5.04.2016 - 13:10
Правильно зробили, що саме Сергію Баламуту дали роботу.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль