Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство В Ладижині відзначили річницю визволення міста від німецько-фашистських загарбників

В Ладижині відзначили річницю визволення міста від німецько-фашистських загарбників

13 лютого біля Меморіалу загиблим воїнам відбулось покладання квітів з нагоди 71-ї річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників.

В урочистому заході взяли участь представники міської ради на чолі з секретарем ради Людмилою Бучко, делегація від Ладижинської ТЕС, ветерани війни, представники громадських організацій, працівники МБК «Лада» та комунальних підприємств міста.

Із 71-ю річницею визволення Ладижина від німецько-фашистських загарбників учасників заходу привітала секретар міської ради Людмила Бучко.

У своїй промові пані Людмила висловила слова вдячності ветеранам за подарований ними порятунок від фашистської навали та водночас висловила жаль та обурення з приводу того, що нині Україні, через сім десятиліть, доводиться вести боротьбу із ще одним загарбником – російським.

По закінченні промови Людмила Бучко звернулась до присутніх з проханням вшанувати хвилиною мовчання всіх хто віддав життя, як за визволення Ладижина, так й за суверенітет та незалежність нашої держави у цей непростий час.

1237_v3.jpg (213.45 Kb)0354_v2.jpg (221.68 Kb)7670_v1.jpg (141.23 Kb)

автор фото: Ладижинська міська рада
15 березень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 362 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль