Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Фото, Відео В Ладижині відзначили День Соборності України

В Ладижині відзначили День Соборності України

Сьогодні в Україні відзначають День соборності України. Цього дня було проголошено Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

О 12.00 в Ладижині на міській площі було проведено масовий захід - Ланцюг єднання. В Акії взяли участь: Народна самооборона міста Ладижин, осередок партії "ВО Свобода", громадська організація "Ладижинська громадська рада".

Учасники акії тримали в руках папір з назвами всіх областей України та АР Крим і називали по черзі їх. Таким чином, проведена перекличка символічно об*єднала всю Україну, а сама акція символізувала територіальну недотоканність та єдність України.фото від Олени Червончук

9303_a7r3uz5ezx4.jpg (74.87 Kb)6784_hd1hlypw8ik.jpg (85.3 Kb)22_ycirhqszrlm.jpg (103.24 Kb)
22 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1044 Коментарів: 3
Написав: ВЛАДИЖИН 22.01.2017 - 22:44
А без листочка слабо усі області назвати???
Написав: Wanch 23.01.2017 - 10:54
Цитата: " Таким чином, проведена перекличка символічно об*єднала всю Україну, а сама акція символізувала територіальну недотоканність та єдність України."
**************************************************
Авжеш! В Одесі зривають українські прапори,
в Харкові відмовились перейменувати вулицю в честь Героя.
Запад хоче до Польщі, Схід - до Росії!
ПРЯМО ТОБІ НЕДОТОРКАНІСТЬ ТА ЄДНІСТЬ УКРАЇНИ!
Написав: nina 23.01.2017 - 11:19
Wanch, та і у нас в Ладижині 28% мешканців, не тільки б прапори порвали, а і нас з вами на шматки роздерли. То через них ми повинні сидіти вдома і забути що ми єгромадянами единої неделимої України? Ми повинні тим 28 % кинути на розтерзання всі наши майбутні покоління? А фіг дочекаються!!!!!Як виходить, так виходить-десь з помилками, десь непрофесійно, але ми повинні збудувати свою державу.Бо хто, якщо не ми?Ті що в 1919 році об єднались не дурніші за нас були.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль