Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Фото, Відео В Ладижині відзначили День Соборності України

В Ладижині відзначили День Соборності України

Сьогодні в Україні відзначають День соборності України. Цього дня було проголошено Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

О 12.00 в Ладижині на міській площі було проведено масовий захід - Ланцюг єднання. В Акії взяли участь: Народна самооборона міста Ладижин, осередок партії "ВО Свобода", громадська організація "Ладижинська громадська рада".

Учасники акії тримали в руках папір з назвами всіх областей України та АР Крим і називали по черзі їх. Таким чином, проведена перекличка символічно об*єднала всю Україну, а сама акція символізувала територіальну недотоканність та єдність України.фото від Олени Червончук

9303_a7r3uz5ezx4.jpg (74.87 Kb)6784_hd1hlypw8ik.jpg (85.3 Kb)22_ycirhqszrlm.jpg (103.24 Kb)
22 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1246 Коментарів: 3
Написав: ВЛАДИЖИН 22.01.2017 - 22:44
А без листочка слабо усі області назвати???
Написав: Wanch 23.01.2017 - 10:54
Цитата: " Таким чином, проведена перекличка символічно об*єднала всю Україну, а сама акція символізувала територіальну недотоканність та єдність України."
**************************************************
Авжеш! В Одесі зривають українські прапори,
в Харкові відмовились перейменувати вулицю в честь Героя.
Запад хоче до Польщі, Схід - до Росії!
ПРЯМО ТОБІ НЕДОТОРКАНІСТЬ ТА ЄДНІСТЬ УКРАЇНИ!
Написав: nina 23.01.2017 - 11:19
Wanch, та і у нас в Ладижині 28% мешканців, не тільки б прапори порвали, а і нас з вами на шматки роздерли. То через них ми повинні сидіти вдома і забути що ми єгромадянами единої неделимої України? Ми повинні тим 28 % кинути на розтерзання всі наши майбутні покоління? А фіг дочекаються!!!!!Як виходить, так виходить-десь з помилками, десь непрофесійно, але ми повинні збудувати свою державу.Бо хто, якщо не ми?Ті що в 1919 році об єднались не дурніші за нас були.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль