Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада, Культура В Ладижині відзначили День місцевого самоврядування

В Ладижині відзначили День місцевого самоврядування

7 грудня територіальні громади України відзначали День місцевого самоврядування. В Ладижині державне свято традиційно відзначили урочистим зібранням у сесійній залі міської ради.7 грудня територіальні громади України відзначали День місцевого самоврядування.

В Ладижині державне свято традиційно відзначили урочистим зібранням у сесійній залі міської ради, куди було запрошено ветеранів місцевого самоврядування міста. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.

Міський голова В.Коломєйцев привітав працівників місцевого самоврядування з професійним святом та подякував ветеранам місцевого самоврядування за самовіддану працю на благо нашого славного міста.

З нагоди свята, ветерани місцевого самоврядування отримали матеріальну винагороду та квіти.

По закінченні урочистої частини перед присутніми виступив гурт «Заграва» зі святковою концертною програмою.

9460_foto_3_vitannya_miskogo_golovi_z_profesiinim_svyatom.jpg (170.91 Kb)0001_foto_4_nagorodzhennya_veteraniv_miscevogo_samovryaduvannya.jpg (165 Kb)3684_foto_5_gurt_zagrava.jpg (159.43 Kb)
9 грудня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 465 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль