Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура, Відео В Ладижині відзначили День енергетика

В Ладижині відзначили День енергетика

22 грудня, в Ладижині, у великій залі ПК «Прометей» відбулися урочисті заходи з нагоди Дня енергетика та 45-річчя ДТЕК Ладижинської ТЕС.
22 грудня у великій залі палацу культури «Прометей» відбулись урочистості з нагоди Дня енергетика та 45-річчя ДТЕК Ладижинської ТЕС. Для енергетиків влаштували 3-х годинну концертну програму, під час якої звучали вітання від керівників компанії ДТЕК, обласної та місцевої влади, станції. (До речі, фоторепортижі урочистиих подій виконає професійний фотограф - заходьте)

Відкривав захід документальний фільм про історію Ладижинської ТЕС.

З привітальним словом до енергетиків Ладижина звернувся директор ДТЕК Ладижинська ТЕС Олександр Бобрик.

«Люди, які присвятили себе енергетиці – стійкі характером, мужні і віддані обраній професії. Це фахівці багатьох спеціальностей, мета яких єдина – нести людям тепло і світло. І це фахівці Ладижинської ТЕС роблять вже впродовж 45 років, - сказав Олександр Бобрик. - Досвід 45 років спільної роботи переконує, що для працівників ДТЕК Ладижинської ТЕС практично не існує завдань, з якими ми б не могли впоратися. За 45 років станція виробила майже 345 млрд кВт*год. електроенергії, з них майже 6 мільярдів – у 2015 році».

Директорка ДТЕК Сервіс Наталія Давидова наголосила на тому, що в компанії ДТЕК працюють найкращі працівники енергетичної галузі і саме завдяки їхнім неймовірним зусиллям українській енергетиці вдалося вистояти у непростих умовах сьогодення.

«Ми переживемо ці тимчасові складності і будемо згадувати їх, як страшний сон. Саме завдяки таким професіоналам, які працюють на ДТЕК Ладижинська ТЕС ми зможемо вистояти і підняти теплову енергетику на вищий рівень», - сказала Наталя Давидова.

Подякувала за невтомну працю працівникам енергетичної галузі Ладижина також, керівник департаменту з екологічної безпеки генерації електроенергії Ірина Вербицька.


«Я дякую вам за вашу роботу. Ви є професіоналами своєї справи, ви працюєте, як єдина команда, і ці якості допомагають нам подолати ті непередбачувані моменти, які виникають перед нами в час кризи. Я бажаю всім енергетикам мирного і екологічно-чистого неба, добра та злагоди в родинах. Зі святом! – наголосила пані Ірина.

Керівники компанії вручили працівникам Ладижинської ТЕС нагороди від Міністерства енергетики та вугільної промисловості та ДТЕК. За забезпечення стабільної роботи енергетичної галузі національної економіки, збереження цілісності енергетичної системи України, професіоналізм, сумлінну, наполегливу працю, та з нагоди відзначання Дня енергетика:

•нагрудний знак «Відмінник енергетики України» отримав Володимир Марчишин, заступник начальника цеху з тепломеханічного устаткування ЦТОтаПУ,

•подяки Міністерства енергетики та вугільної промисловості були вручені Володимиру Півошенку, електромонтеру з обслуговування електроустаткування електростанції ЕЦ, Олегу Романюку, начальнику КТЦ

•Грамотами ДТЕК Енерго були відзначені Дмитро Саволюк, начальник ЦНтаВУ, Микола Асюченко, старший майстер цеху з ремонту устаткування ЛаТЕС ІЕС, Андрій Степаненко, заступник начальника ЦТАВ, Кохан Сергій, електрослюсар з ремонту електроустаткування електростанцій (5р) ЦДВ, Олександр Гаврилюк, машиніст енергоблока (7 гр) КТЦ, Микола Русанов, майстер з ремонту електрообладнання ЛаЦ ІЕС.

•Ювілейні срібні монети, виготовлені до 10-річчя ДТЕК, з нагоди Дня енергетика отримали представники 4-х династій ДТЕК Ладижинської ТЕС, чий загальний трудовий стаж роботи на станції більше або наближений до 100 років:

Династія Бевз, загальний стаж роботи 112 років,
Династія Сторожук – 103 роки,
Династія Блудчих – 101 рік,
Династія Акімових – 92 роки.

•Почесну грамоту та ювілейну срібну монету отримали також призер Всеукраїнського конкурсу зварювальників Сергій Нечипоренко, електрогазозварювальник ЦТОтаПУ та його наставник Віталій Заєць, начальник лабораторії металів та зварювання.

Загалом відзнаками та грамотами за сумлінну та наполегливу працю було нагороджено 46 працівників ДТЕК Ладижинської ТЕС.

Офіційну частину святкування Дня енергетика продовжила годинна святкова програма від місцевих творчих самодіяльних колективів. Після чого концерт продовжили професійні виконавці зі Львова – тріо «Тоніка» та фіналіст конкурсу «Голос країни» Назар Савко.

1382_vitannya_1.jpg (77.29 Kb)6354_nagorodzhennya_1.jpg (80.19 Kb)7256_nagorodzhennya_2.jpg (73.51 Kb)9685_nagorodzhennya_3.jpg (88.17 Kb)5234_nazar_savko_i_trio_tonika2.jpg (90.44 Kb)
24 грудня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 1001 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль