Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство В Ладижині відзначили 70-ту річницю визволення України від нацистів

В Ладижині відзначили 70-ту річницю визволення України від нацистів

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5841_mr2.jpg

28 жовтня в місті Ладижин біля Меморіалу Слави відбувся мітинг-реквієм з нагоди 70-річчя визволення України від нацистських окупантів, повідомляє Ладижинська міська рада.
Вшанувати пам'ять полеглих Героїв та доземно вклонитися живим, біля пам’ятника загиблим воїнам зібрались делегації від міської ради, установ, організацій та підприємств міста.
Перед присутніми на мітингу виступили секретар міської ради Людмила Бучко та заступник голови громадської організації Ради ветеранів Олег Стаценко. Вони нагадали ладижинцям про буремні роки Великої Вітчизняної війни та героїчну роль українського народу у перемозі над фашизмом.
В цей день звучали слова щирої подяки павшим героям, лунали вірші та пісні.
А на знак того, що ніхто не забутий і ніщо не забуте, учасники заходу вшанували пам’ять загиблих при визволенні України хвилиною мовчання.
Завершився мітинг покладанням вінків та квітів до Меморіалу загиблим воїнам.

Меморіали, обеліски, квіти на могилах загиблих… Це потрібно не мертвим, це потрібно нам, живим, щоб не зачерствіли наші душі, щоб у них завжди горів незримий вогонь вдячності предкам.
30 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 344 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль