Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство В Ладижині відзначили 70-ту річницю визволення України від нацистів

В Ладижині відзначили 70-ту річницю визволення України від нацистів

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5841_mr2.jpg

28 жовтня в місті Ладижин біля Меморіалу Слави відбувся мітинг-реквієм з нагоди 70-річчя визволення України від нацистських окупантів, повідомляє Ладижинська міська рада.
Вшанувати пам'ять полеглих Героїв та доземно вклонитися живим, біля пам’ятника загиблим воїнам зібрались делегації від міської ради, установ, організацій та підприємств міста.
Перед присутніми на мітингу виступили секретар міської ради Людмила Бучко та заступник голови громадської організації Ради ветеранів Олег Стаценко. Вони нагадали ладижинцям про буремні роки Великої Вітчизняної війни та героїчну роль українського народу у перемозі над фашизмом.
В цей день звучали слова щирої подяки павшим героям, лунали вірші та пісні.
А на знак того, що ніхто не забутий і ніщо не забуте, учасники заходу вшанували пам’ять загиблих при визволенні України хвилиною мовчання.
Завершився мітинг покладанням вінків та квітів до Меморіалу загиблим воїнам.

Меморіали, обеліски, квіти на могилах загиблих… Це потрібно не мертвим, це потрібно нам, живим, щоб не зачерствіли наші душі, щоб у них завжди горів незримий вогонь вдячності предкам.
30 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 391 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль