Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура В Ладижині відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку „Охорона праці очима дітей”

В Ладижині відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку „Охорона праці очима дітей”

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1422_i.jpg

12 березня 2016 року в Ладижині відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку „Охорона праці очима дітей”. Про це повідомляє міський відділ з питань праці.


Мета конкурсу – привернути увагу суспільства, у тому числі свідомо активної молоді, до існуючих проблем у сфері охорони праці, виховання культури безпечної праці на виробництвах у підростаючого покоління як майбутніх роботодавців та працівників, а також популяризації превентивних методів запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням.

При виконанні робіт учні виявили творчість, розуміння необхідності дотримання вимог охорони праці. На розгляд журі подали роботи 70 учнів з 4-х навчальних закладів міста: Ладижинський НВК №1, ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 і № 3, МНВЦ „Спадщина”.

Відповідно до рішення журі конкурсу переможцями стали:

o І вікова категорія (6 – 10 років):

o І місце – Саволюк Артем (керівник Колесова Л.П. МНВЦ „Спадщина”);
o ІІ місце – Стоян Євген (керівник Ровишина С.Г. МНВЦ”Спадшина”), Баталкіна Поліна;
o ІІІ місце – Євсютін Олександр, Костюк Єва, Мокрогуз Даніїл (керівник Колосова Л.П. МНВЦ „Спадщина”).

o ІІ вікова категорія (11 – 14 років):

o І місце – Гранчак Лілія (керівник Заворотна О.П. МНВЦ „Спадщина”);
o ІІ місце – Кучер Марія, Гончарук Ольга (керівник Плітко Л.А. МНВЦ „Спадщина”);
o ІІІ місце – Склярук Наталія (керівник Стороженко Н.С. НВК №1).

o ІІІ вікова категорія (15 – 18 років):


o І місце – Жиганов Володимир (керівник Шклярук С.О. ЗОШ І-ІІІ ст. №3);
o ІІ місце – Півошенко Анастасія, Михайленко Оля (керівник Шклярук С.О. ЗОШ І – ІІІ ст. № 3);
o ІІІ місце – Алєшкевич Олександр, Позюченко Вікторія (керівник Сташок Н.П. ЗОШ І-ІІІ ст.№2), Білостоцький Микола
(керівник Стороженко Н.С. НВК №1).

За сприяння міської влади, керівників підприємств та організацій міста, кожен переможець конкурсу отримав грошову винагороду.

Організатори міського конкурсу бажають переможцям вибороти призові місця і на обласному етапі.
27 березень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 400 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль