Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура В Ладижині відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку „Охорона праці очима дітей”

В Ладижині відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку „Охорона праці очима дітей”

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1422_i.jpg

12 березня 2016 року в Ладижині відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку „Охорона праці очима дітей”. Про це повідомляє міський відділ з питань праці.


Мета конкурсу – привернути увагу суспільства, у тому числі свідомо активної молоді, до існуючих проблем у сфері охорони праці, виховання культури безпечної праці на виробництвах у підростаючого покоління як майбутніх роботодавців та працівників, а також популяризації превентивних методів запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням.

При виконанні робіт учні виявили творчість, розуміння необхідності дотримання вимог охорони праці. На розгляд журі подали роботи 70 учнів з 4-х навчальних закладів міста: Ладижинський НВК №1, ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 і № 3, МНВЦ „Спадщина”.

Відповідно до рішення журі конкурсу переможцями стали:

o І вікова категорія (6 – 10 років):

o І місце – Саволюк Артем (керівник Колесова Л.П. МНВЦ „Спадщина”);
o ІІ місце – Стоян Євген (керівник Ровишина С.Г. МНВЦ”Спадшина”), Баталкіна Поліна;
o ІІІ місце – Євсютін Олександр, Костюк Єва, Мокрогуз Даніїл (керівник Колосова Л.П. МНВЦ „Спадщина”).

o ІІ вікова категорія (11 – 14 років):

o І місце – Гранчак Лілія (керівник Заворотна О.П. МНВЦ „Спадщина”);
o ІІ місце – Кучер Марія, Гончарук Ольга (керівник Плітко Л.А. МНВЦ „Спадщина”);
o ІІІ місце – Склярук Наталія (керівник Стороженко Н.С. НВК №1).

o ІІІ вікова категорія (15 – 18 років):


o І місце – Жиганов Володимир (керівник Шклярук С.О. ЗОШ І-ІІІ ст. №3);
o ІІ місце – Півошенко Анастасія, Михайленко Оля (керівник Шклярук С.О. ЗОШ І – ІІІ ст. № 3);
o ІІІ місце – Алєшкевич Олександр, Позюченко Вікторія (керівник Сташок Н.П. ЗОШ І-ІІІ ст.№2), Білостоцький Микола
(керівник Стороженко Н.С. НВК №1).

За сприяння міської влади, керівників підприємств та організацій міста, кожен переможець конкурсу отримав грошову винагороду.

Організатори міського конкурсу бажають переможцям вибороти призові місця і на обласному етапі.
27 березень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 390 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль